خودرو نیم‌شاسی رنوکپچر که اخیرا شرکت ایران‌خودرو در کشور عرضه می‌کند و از آن استقبال خوبی هم شده، بار دیگر قرار است با تغییراتی برای نمایشگاه بین‌المللی خودرو ژنو 2017 آماده شود. با موتوتل همراه باشید.

 در روزهای اخیر، مطابق قولی که کمپانی رنو به خبرگزاری‌ها داده بود، نسخه‌‌ی فیس لیفت کراس‌اوور ساب کامپکت رنو کپچر رونمایی شد که می‌تواند باعث بالا رفتن میزان مشتریان این محصول در سال جدید شود. در نسخه‌ی جدید رنو کپچر چراغ‌های جدید پیشانی از نوع LED، سقف شیشه‌ای پانوراما و ترکیب رنگ‌هایی با بیشتر از 30 مدل برای طراحی بدنه را می‌بینیم. به غیر از این‌ها در جلوپنجره‌ی خودرو یک نوار کرومی رنگ قرار گرفته و البته در اطراف مه‌شکن‌ها، چراغ‌های نواری ال‌ای‌دی به شکل C را می‌توان دید.

در نمونه‌های فیس‌لیفت خودروها، همواره به قسمت مولّد قدرتی توجه ویژه‌ای می‌شود و انواع مختلفی از موتورها برای آن درنظر گرفته می‌شود. اما در نمونه‌ی فیس لیفت رنوکپچر 2017 می‌بینیم که از پیشرانه‌های سابق 0.9 لیتری و 1.5 لیتری بنزینی در کنار پیشرانه‌ای 1.5 لیتری دیزلی استفاده شده. تغییراتی که در رنوکپچر 2017 صورت گرفته به‌قدری جزیی بوده که باعث شده تفاوت زیادی با مدل فعلی آن نداشته باشد.