کمپانی پژو از رونمایی کانسپت جدیدترین محصول خود در نمایشگاه ژنو 2017 خبر داد. این محصول دارای یک طراحی پیشرفته و آینده‌نگر است. با موتوتلهمراه باشید.

طراحی این کانسپت خبر از یک خودرو مجلل و مدرن می‌دهد. اگرچه کمپانی پژو اطلاعات زیادی از این خودرو بروز نداده اما این مطلب واضح است که در صورت تولید آن، به‌طور حتم شاهد یک سیستم محرکی پلاگین هیبریدی خواهیم بود که در کنار پیشرانه درون سوز و موتورهای الکتریکی، می‌توانیم به حداکثر 300  اسب‌بخار قدرت برای تامین انرژی حرکتی در این اتومبیل برسیم. هم‌چنین از عکس‌های منتشر شده پی می‌بریم که این اتومبیل کانسپت یک خودروهوشمند خودران خواهد بود.

مهم‌ترین ویژگی این کانسپت قطعا طراحی بی‌نظیرش خواهد بود که تفاوت بسیاری با سایر محصولات آینده‌نگر دارد. جلوپنجره‌ی خودرو، بزرگ و گسترده و دارای خطوط موازی زیادی است و البته عهده‌دار خنک کردن موتور کوچک سیستم محرک هم هست. در بخش پشتی خودرو هم شاهد طراحی هماهنگی هستیم که باعث شده در کل با یک خودرو اسپرت هیبریدی با قدرت 300 اسب بخار روبه‌رو شویم.

درب‌های خودرو نیز از درب‌های رولزرویس الهام گرفته شده و در دوجهت مخالف باز و بسته می‌شود. همین امر باعث شده سوار‌و‌پیاده شدن سرنشینان آسان‌تر شود. از امکانات جالب دیگری که در فضای داخلی خودرو وجود دارد می‌توان به رفتن غربیلک فرمان داخل داشبورد به هنگام رانندگی خودکار و خروجش هنگام رانندگی دستی اشاره کرد.