پورشه حاضر به فدا کردن جدید ترین پانامرا برای یک مقصود متعالی شده است: تمرین کردن ماموران آتش نشانی در محل برای شرایط حیاتی. با موتوتلهمراه باشید.

در نورمبرگ یک تیم نجات تئوریشان را با استفاده‌ از بعضی قیچی‌های بزرگ و یک ورژن پیش تولید شده‌ی پانامرا به یک تمرین عملی و واقعی تبدیل کردند! این خودرو پیش از این برای بعضی آزمایشات توسعه‌ای استفاده شده بود و اکنون نیز برای این تمرین عملی، مناسب تشخیص داده شد.

یکی از اعضای دپارتمان سرویس فنی، الکساندر گرنز، ضمن اشاره به برخی اسناد که قطعات کلیدی خودروهای خاص مانند باتری، قطعات با ولتاژ بالا و باک سوخت را نشان می‌دهند، این گونه افزود: اوراق نجات و امداد توسط تولید‌کنندگان خودرو انتشار می‌یابند تا این مسئله کمک حال سرویس‌های اورژانسی در وقت نیاز باشد. این مسئله کمک می‌کند که کار تیم نجات برای کمک رسانی امن‌‌تر ، سریع‌تر و آسان‌تر گردد.

سری دوم خودروی پورشه پانامرا بر اساس انتظاراتی که از آن می‌رود، دو عضو جدید را پذیرش خواهد کرد. این دو مدل استیت شوتینگ بریک و پلاگین هیبریدی در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۷ نمایش داده خواهند شد.

 در کشور آلمان مدل پایه‌ی پانامرا دارای قیمت اولیه‌ی ۱۱۳۰۲۷ یورو که معادل با ۱۲۰۱۶۰ دلار است، می‌باشد و در کشور آمریکا با قیمت ۱۰۱۰۴۰ دلاری معرفی می‌شود.