شرکت انگلیسی طراحی kahn در نمایشگاه خودروی برگزار شده در ژنو سال 2017 ، تازه‌ترین و پیشرفته‌ترین خودروی خود به اسم ونجنس ولانته را در معرض دید همگان قرار داد. با موتوتلهمراه باشید.

شرکت طراحی خودروی کان که مکان اصلی‌اش در شهر بردفورد انگیس است، پس از یک سال گذشتن از رونمایی مدل کوپه ونجنس، هم‌اکنون در محل برگزاری نمایشگاه خودروی ژنو 2017، تازه‌ترین محصولش، ونجنس ولانته، را نیز به نمایش گذاشت تا تعداد طرفداران این محصول را ببیند. طرح خارجی این محصول به شدت مشابه مدل کوپه‌اش می‌باشد. در قسمت جلویی‌اش  یک پنجره‌ی بزرگ به کار رفته و قسمت پشتش الهام گرفته از مدل DB7 زاگاتو است.

در این خودرو موتور مدل 12 سیلندر تنفس طبیعی استون مارتین DB9 کارگذاری شده است. داشبور و صندلی‌ها در کابین این محصول، دارای روکش چرم سیاه هستند. به منظور هرچه جذاب‌تر کردن این محصول، در قسمت فضای داخلی، رنگ نقره‌ای در کناره‌های قسمت‌های گوناگون داشبورد کار شده است.

موسس و مدیر شرکت کان بیان کرده: تولید کردن یک مدل روباز از ونجنس اندکی برای ما مشکل‌ساز بود‌. از نمونه‌ی آن‌ها می‌شود گفت که مثلا تولید بدنه‌ای که با طراحی تک و فوق‌العاده این محصول جور در بیاید، اندکی چالش برانگیز بود و مایه بسی خوشبختی است که ما موفق شدیم با به کارگیری یک طرح اصیل انگلیسی از پس این چالش برآییم. پس از برنامه ریزی‌های انجام شده توسط مسئولان، ما موفق به رونمایی این محصول در نمایشگاه ژنو شدیم. من به شدت از این بابت احساس خرسندی می‌کنم و یقین دارم همان‌گونه که از نسخه‌ی اصلی در سال 2016 استقبال شد، این بار نیز طرفداران زیادی به این خودرو جذب خواهند شد.

ارزش این محصول در حدود 480 هزار پوند برآورد شده است که به طور تقریبی می‌توان گفت که ۳ برابر قیمتی است که همه از استون مارتین DB11 ولانته انتظار خواهند داشت.