یکی از برندهای سیتروئن، برند مشهور و لوکس دی اس است که در نمایشگاه اتومبیل ژنو در سال 2014 نسخه‌ای ویژه و خاص از اتومبیل دی اس 5 را برای عموم به نمایش در آورد که پسوندی با پرستیژ یعنی خود واژه‌ی پرستیژ را به دنبال اسم خود داشت. قرار است دی اس 5 در بازار اتومبیل ایران هم عرضه گردد و در این بخش از اتومبیل‌های زیبا، باکیفیت و نیز ویژه به حساب می‌آید. با موتوتلهمراه باشید.

این اتومبیل از موتوری چهار سیلندری و خطی 1.6 لیتری بهره می‌برد که با کمک و نظارت بی او دابلیو طرحی و ساخته شده است. موتور این اتومبیل از توربوشارژ هم استفاه می‌کند و قادر است که توانی برابر با 163 اسب بخار گشتاوری معادل 260 نیوتن بر متر تولید کند. خروجی موتور این اتومبیل با کمک یک گیربکس شش سرعته ی خودکار به چرخ های جلو انتقال پیدا می‌کند و نیز قادر است در حدود هشت ثانیه به شتاب صفر تا صد کیلومتری استاندارد برسد.

پرستیژ دی اس

دی اس 5 پرستیژ که در نمایشگاه اتومبیل ژنو به نمایش در آمد اما، از دیدگاه فنی با دیگر مدل‌های دی اس تفاوت آنچنانی ندارد و بیشتر تفاوت‌هایش در مواردی مانند جزئیات داخلی و خارجی در مقایسه با مدل‌های عادی می‌باشد. به عنوان مثال یکی از این تفاوت‌ها در بخش رینگ‌های این اتومبیل دیده می‌شود که با رنگی مشکی، خود را  با رنگ بدنه‌ی خودرو هماهنگ می‌کند و زیبایی خاصی را برای این اتومبیل به وجود می‌آورد. اگر بخواهیم به تفاوت‌های داخلی این اتومبیل در مقایسه با سایر نسخه‌ها اشاره کنیم می‌توانیم به متریال استفاده شده در داخل کابین این اتومبیل بپردازیم. علاوه بر این، جنس چرم و نوع دوخت صندلی‌های این اتومبیل هم متفاوت می‌باشد. حتی پلاستیک استفاده شده در داشبورد این اتومبیل هم کیفیت بسیار بالایی دارد و از بهترین انواع بازار می‌باشد. از امکانات دی اس 5 هم می‌توان به ماساژور صندلی های جلو، گرمکن صندلی، تهویه ی خودکار، سقف پانورامای مونروف، سیستم هشدار نقطه کور، سیستم ورود و استارت بدون کلید، ساعت عقربه ای لوکس، کروز کنترل، سیستم نمایشگر سربالا، سیستم کنترل پایداری، سیستم کنترل کشش، دوربین دید عقب، و سیستم هشدار بین خطوط اشاره کرد.