یکی از گروه‌های ویرجین بریتانیا که از شرکت‌های متصل به شرکت مشهور هولدینگ می‌باشد یا بهتر بگوییم تیم فرمول E این گروه با رابطه‌ای که با شرکت دی اس تشکیل داد و نیز با به کار بردن فناوری‌ها و تکنولوژی‌های این شرکت توانسته اتومبیل مسابقه‌ای برقی خود را برای حضور در مسابقات فرمولای الکتریکی یا همان فرمول  Eطراحی کند و بسازد. با موتوتلهمراه باشید.

این اتومبیل فرمول الکتریک دی اس از تکنولوژی و ساختاری فوق پیشرفته استفاده می‌کند که از قطعه‌های لانه زنبوری آلومینیومی و فیبر کربنی تشکیل شده است و توانسته است که همه‌ی استانداردهای مد نظر FIA را نیز کسب کند. این اتومبیل فوق پیشرفته برقی دارای رینگ‌هایی 18 اینچی می‌باشد و نیز لاستیک‌هایی که بر روی این رینگ‌ها استفاده می‌شود به وسیله‌ی شرکت میشلن ساخته شده است. نکته‌ی قابل توجه در مورد این اتومبیل این است که این خودرو دارای لاستیک‌هایی هست که به صورت خاصی هم بر روی زمین خشک و هم در مواقع بارانی بر روی زمین خیس قابل استفاده می‌باشد.

موتور برقی‌ای که در این اتومبیل دی اس تعبیه شده است توانایی تولید توان 230 اسب بخار را دارد و حتی امکان افزایش این قدرت در این اتومبیل تا 270 اسب بخار هم موجود است. نیرویی که این باتری را تغذیه می‌کند توسط یک باتری 28 کیلووات ساعتی تامین می‌شود که در پشت سر راننده‌ی این اتومبیل واقع شده است. مسابقاتی که در آن اتومبیل‌های برقی به شکل فرمولای الکتریکی حضور پیدا می‌کنند در سال‌های گذشته با مشخص شدن امتیازاتی که اتومبیل‌های برقی در مقایسه با اتومبیل‌های احتراقی دارند بیش از پیش مورد توجه شرکت‌های اتومبیل‌سازی بزرگ قرار گرفته است و علاقه‌مندان فعال در این رده هم روز به روز بیشتر می‌شوند. به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که در آینده‌ای نه چندان دور موتورهای احتراقی کنار روند و با موتورهای برقی قدرتمند بدون آلایندگی جایگزین شوند.