معرفی بهترین خودروهای سال ۲۰۱۷

پیش از این جدولی از بهترین خودروهای امسال انتشار یافت و هم‌اکنون بهترین خودروهای امسال را هفتاد و پنج روزنامه‌نگار در سطح جهانی برگزیدند. با موتوتلهمراه باشید.

در اصلی‌ترین قسمت برگزیدن برترین خودروی سال، گروه داورها که تشکیل شده از هفتاد و پنج روزنامه نگار در سطح جهانی بود، بهترین خودروهای امسال را با یک دیدگاه همه‌جانبه که دربرگیرنده‌ی کارکرد، طراحی، ویژگی‌های فنی، تجهیزات و ارزش نهایی آن می‌گردد، معرفی نمودند که آئودی A۵/S۵ کوپه، آئودی Q۵، آئودی Q۲، فیات/آبارث ۱۲۴ اسپایدر، هوندا سیویک، جگوار F-Pace، مزدا CX-۹، اشکودا کودیاک، تویوتا C-HR و در پایان فولکس واگن تیگوان را شامل می‌گردد و از بین همه‌ی آن‌ها، نهایتا خودروی جگوار F-Pace بهترین خودروی سال برگزیده شده است.

مرسدس بنز رده‌ی E
در جدول بهترین خودروهای لوکس و تقریبا لوکس نیز خودروی مرسدس بنز رده‌ی E بهترین خودرو است، در صورتی که می‌شود خودروهایی مانند بی‌ام‌و سری ۵، بنتلی بنتایگا، مرسدس بنز رده‌ی E، جنسیس G۹۰ و در پایان ولوو S۹۰/V۹۰ را در این جدول دید.

پورشه باکستر
در جدول خودروهای «دارای کارکرد عالی نسبت به ویژگی‌های فنی»، نیز استون مارتین DB۱۱، آئودی R۸ اسپایدر، مک‌لارن ۵۷۰S، هوندا/آکورا NSX و در آخر پورشه باکستر/کیمن با هم در حال رقابت بودند و نهایتا پورشه باکستر/کیمن توانست برترین خودروی امسال لقب بگیرد.

تویوتا پریوس پرایم
تویوتا پریوس پرایم نیز میان محصولات سبز سال یا در واقع محصولات طرف‌دار محیط زیست توانست بر سکوی بهترین خودروی سال بایستد، در شرایطی که هوندا Clarity، شورلت بولت، تسلا مدل X، هیوندای یونیک و تویوتا پریوس پرایم  به عنوان برترین محصولات طرف‌دار محیط زیست سال جاری انتخاب شدند.

بی‌ام‌و i۳
در جدول ادعا کنندگان بهترین طرح نیز محصولاتی مانند آئودی A۵/S۵ کوپه، جگوار F-Pace، مزدا CX-۹ مرسدس بنز رده S کروکی و در آخر تویوتا CH-R به چشم می‌خورند که دیگر بار نخستین شاسی‌بلند جگوار، یعنی همان خودروی جگوار F-Pace توانست برترین خودروی امسال از نظر طرح بشود.

در پایان نیز یک جدول به محصولات شهری اختصاص داده شده بود که سیتروئن C۳، بی‌ام‌و i۳، فورد Ka-، اسمارت کروکی و نهایتا سوزوکی Ignis در آن به عنوان بهترین خودروی امسال رونمایی شده بودند که در میانشان خودروی BMW i۳ پیروز میدان شد.

در پایان نیز برترین خودروهای سال ۲۰۱۷ به طور مختصر آورده شده‌اند:

برترین محصول لوکس و نیمه لوکس: مرسدس بنز رده E

برترین محصول سال: جگوار F-Pace

برترین محصول با کارکرد عالی نسبت به ویژگی‌های فنی‌اش: پورشه ۷۱۸ باکستر/کیمن

برترین محصول سبز: تویوتا پریوس پرایم

برترین محصول شهری: بی‌ام‌و i۳

برترین محصول از نظر طرح: جگوار F-Pace