کمپانی طراحی کارلکس دیزاین، با ایجاد برخی اصلاحات و اضافه کردن قابلیت‌های بی‌نظیر به مرسدس بنز اسپرینتر، این ون پرطرفدار را به نخستین مورد انتخابی بازار ون‌‌های محبوب مبدل نموده است. با موتوتلهمراه باشید.

برای بیشتر اشخاص، مسافرت‌های کاری با یک بلیت هواپپمای فرست کلاس آغاز شده و به پایان می‌رسد. ولی در ظاهر برای تعداد اندکی، این مسافرت‌ها در یک ون جادار و تجهیز شده مثل ساختمان قدیمی مار-ئه-لاگو معنا می‌یابد. با دقت کردن به این مسائل، چه نکته‌ی دیگری قادر به موجه نشان دادن علاقه‌ی بسیار تیونر آلمانی برابوس به این محصول در به کارگیری گسترده‌ی چرم، صفحه نمایش‌گرهای تلویزیون و بقیه‌ی قابلیت‌های کارآمد، می‌باشد؟
اکنون مورد انتخابی تازه‌ای در بازار ون‌های مناسب برای سفر و شیک در نظر گرفته شده است؛ خودروی مرسدس بنز اسپرینتر جت‌ون، با طرح درونی کمپانی طراحی کارلکس، مرحله‌ی تازه‌ای از تجملات را نمایش می‌دهد.

مرسدس بنز جت‌ون، از درون کابین به ۲ صفحه نمایشگر تاچ در ازای هر ردیف صندلی تجهیز گشته است که به وسیله‌ی این صفحه نمایش‌گرها می‌شود تنظیمات مرتبط با سامانه‌ی تهویه‌ی مطبوع، دوربین‌های بیرونی پارک، تلویزیون، روشنایی کابین و پنجره‌ها و تنظیمات صندلی را تحت نظر داشت. همه‌ی تجهیزات و قسمت‌های گوناگون کابین، دارای کاوری از جنس چرم مشکی یا خاکستری و جیر مصنوعی می‌باشند، پس حتی در زمان دست زدن به این قسمت‌ها، احساس خوشایندی به شما دست خواهد داد.

با این وجود، حتی به کارگیری اجناس چوبی ویژه و خاص و آبکاری طلای ۲۴ عیار در قسمت‌های گوناگون نیز نتوانسته جو روشنی را درون کابین به وجود آورد. کمپانی طراحی کارلکس جو درونی کابین را کم‌نور و باکلاس وصف می‌نماید؛ پس ما هم تصمیم پایانی راجع به جو درونی کابین را به شما واگذار می‌کنیم.

در نمای بیرونی جت‌ون که نمونه‌ی ارتقا یافته‌ی اسپرینتر به حساب می‌آید، لاستیک‌ها با کاوری طلایی رنگ به چشم می‌آیند، شکل و قیافه‌ی کلی این محصول به طور عمده به مشکی رنگ می‌باشد و سپر جلویی با ورودی‌های بزرگ هوا، شبیه به سدان مرسدس AMG E۶۳ می‌باشد. تاکنون هیچ‌گونه اخباری راجع به قسمت فنی و ارزش جت‌ون انتشار نیافته است؛ ولی حتما قادر به پیش‌بینی هستید که جت‌ون هیچ‌گاه از نظر ارزش و سرعت قادر نیست حتی به یک جت حقیقی شبیه باشد. با این وجود، هنوز هم جت‌ون تا حدی ویژه و گران‌قیمت به نظر می‌آید که قادر است معضلاتی در حساب‌های بانکی‌تان به وجود آورد.