توسعه و پیش‌روی کمپانی‌های چینی در سال‌های پیشین به شدت توجه دیگران را به خود جلب کرده است. کمپانی چری یک عقیده‌ی جذاب در تکنولوژی خودران را معرفی نموده است که قبل از آن در هیچ برندی مشهود نبود. با موتوتلهمراه باشید.

در حال حاضر محصولات خودران از بازی GTA ۷ الهام می‌پذیرند‌. این قابلیت قابل پیش‌بینی است که در سال‌های آتی قادر باشید هم‌زمان با راندن، GTA ۷ هم بازی کنید. با این نظر، چری قابلیت فوق‌العاده‌ای را در اختیار شما می‌گذارد.

چندین هفته قبل، این کمپانی تولید خودروی چینی طرح مفهومی تیگو اسپورت کوپه را در نمایشگاه خودروی شانگهای به نمایش گذاشت. تیگو یک محصول کراس‌اوور خودران با امکانات خاص خودش می‌باشد فرمانش دارای عملکرد دوکاره بوده و قادر به کنترل کردن یک بازی ویدیویی می‌باشد؛ در شرایطی که خودرو به مسیرش به صورت اتوماتیک ادامه می‌دهد. بازی‌ها را می‌شود بر روی یکی از ۲ نمایشگر حاضر بر روی داشبورد نمایش داد؛ البته نشان دادن بازی بر روی صفحه‌های جمع و جورتر بر روی آینه وسطی هم امکان پذیر است و به احتمال زیاد قابلیت نشان دادن بازی به وسیله‌ی تکنولوژی حقیقت مجازی بر روی شیشه جلویی این محصول نیز به وجود می‌آید. در هر حال این فکر تازه‌ی چری این قابلیت را فراهم می‌کند که شما بتوانید به صورت مجازی برانید و با این وجود، راندن اتوماتیک در جهان حقیقی را نیز تجربه نمایید.

این‌ها همه تاکنون تنها در حد یک نظر بوده‌اند و به احتمال بسیار چری بایستی مراحل دشواری را بپیماید تا قادر به پشت سر گذاشتن مرحله‌های قانونی حمل و نقل این‌چنین خودرویی بشود. توجه به این مسئله اهمیت بسیار زیادی دارد که راندن در وضعیت حواس‌پرتی بسیار خطرناک‌تر از راندن در وضعیت مست بودن است؛ بنابراین احتمالا قابلیت راندن این خودرو در این روزها اساسا خنده‌دار به نظر برسد. اگرچه هنگامی که این محصول به شکل تماما خودران براند، اجرایی کردن این نظر در قسمت سرگرمی خودرو چندان عجیب و غریب و غیر واقعی به نظر نمی‌رسد و در این حال بایستی یک دسته بازی به طور جداگانه از فرمان خودرو، مهیا گردد.