بیشترین خودروهای فروخته شده در دنیا

برای خرید هر خودرو بایستی یک سری از مراحل را طی کنیم. در اولین مرحله باید اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی خودرو به دست آوریم و سپس با کسانی که تجربه استفاده از خودرو موردنظر را داشته‌اند مشورت کنیم. البته باید توجه داشت که تنها نظر یک نفر را میزان تایید یک خودرو قرار ندهیم، بایستی با افراد مختلف مشورت کرد. این روند در خرید خودروهای کارکرده باید با دقت بیشتری انجام شود تا بهترین نتیجه به دست آید. هنگام خرید خودرو به این نکته هم توجه کنید که کدام یک از خودروها در بازار بیشتر معامله می‌شوند، هر چقدر این میزان بالا باشد رضایت از خودرو موردنظر در بین مردم بیشتر است. از این  رو با ما همراه باشید تا بیشترین خودروهای معامله شده را به شما معرفی کنیم. با موتوتلهمراه باشید.

تویوتا کمری
این خودرو سالانه تعداد ۳۶۱۱۱۱ دستگاه معامله را به خود می‌بیند و نسبت به سایر خودروهای موجود در بازار بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است. اگر بخواهیم تنها نکته‌ای از مشخصات فنی کمری را بگوییم تولید این خودرو در دو مدل ۴ و ۶ سیلندر کافی است.

تویوتا کرولا
نائب قهرمان ماراتن فروش، کرولا است که این جایگاه را با فروش ۳۰۶۶۹۳ دستگاه در سال به دست آورده است. سواری نرم، فضای کافی و مناسب، قدرت کافی پیشرانه و پراهمیت‌تر از همه استقامت بالا و دیر خراب شدن از ویژگی‌های ذاتی این خودرو است که شیفتگی را در افراد به وجود آورده است. 

هوندا آکورد
زیبایی هوندا آکورد نیز مثال زدنی است. سرچشمه قدرت ۱۸۵ اسب بخاری این خودرو موتوری با حجم ۲۴۰۰ سی‌سی است. هوندا آکورد در جدول رده بندی با فروش ۲۹۴۹۳۵ دستگاه در سال در جایگاه سوم است.

نیسان آلتیما
برند نیسان را همه به دوام و استقامت بالای آن می‌شناسند، البته بایستی به این کمپانی مرحبا گفت چرا که این مسئله برای عده‌ای از شرکت‌های خودروسازی چندان اهمیتی ندارد و ظاهر فدای مقاومت و استقامت خودرو می‌شود. این خودروی لوکس با دو موتور ۲۵۰۰ سی‌سی و ۳۵۰۰ سی‌سی و به ترتیب ۴ سیلندر و ۶ سیلندر راهی بازار شده است و موفق شده سالانه ۲۸۳۳۷۲ دستگاه به فروش برساند.

هوندا سیویک
سیویک، خودروی سدان دیگری از محصولات شرکت خودروسازی هوندا است که راندمان عملکردی مناسبی دارد. این خودرو در دنیا به‌صورت پیش‌فرض پیشرانه‌ای ۲ لیتری دارد که می‌تواند با مدل ۱۵۰۰ سی‌سی نیز جایگزین شود شناخته شده است. پیشرانه ۲ لیتری می‌تواند ۱۵۸ اسب بخار و پیشرانه ۱.۵ لیتری (توربو) می‌تواند ۱۷۴ اسب بخار را تولید کند. این خودرو با ۲۷۷۵۳۸ عدد، در مقام پنجم قرار دارد.