پرفروش‌ترین خودروهای ۲۰۱۷ در ایران

بازار خودروی کشور ما در سال ۹۵ توسعه و پیشرفت ملموسی را تجربه کرد و جدای از زیاد شدن مقدار محصولات داخلی، مقدار واردات خودرو هم عدد بسیار بزرگی بود که نشان‌گر روی آوردن تعداد زیادی از افراد جامعه به خریدن این خودروهای مرغوب بود.  با موتوتلهمراه باشید.

کمپانی مفتاح رهنورد با توجه به استقبال زیاد خریداران از خودروهایش یک گزارش از بازار خودروهای وارد شده عرضه نمود؛ هولدینگ مفتاح رهنورد، قبلا توانسته بود رتبه برتر را در کنگره بزرگداشت حمایت کنندگان حقوق مصرف‌کننده به دست آورد. طبق آمارهای این کمپانی، در بین محصولات وارد شده‌ی سال ۲۰۱۷ که تقریبا یک سومش گذشته است، هیوندای سانتافه تاثیر اصلی را دارد و مانند سال‌های پیشین، این خودروی کره‌ای هنوز هم در اولین جایگاه فروش محصولات وارداتی قرار گرفته است و با این وجود، به همراه نمونه‌های معروف ساخته شده به وسیله‌ی هیوندای، سازه‌های دیگر برند کره‌ای یعنی همان کیا هم با استقبال مردم ایران روبه‌رو گشته است.

هیوندا سانتافه

محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین نمونه‌ی هیوندای در بازار خودروی ایران، شاسی‌بلند سانتافه می‌باشد که در سال ۲۰۱۷ هم با اعمال برخی دگرگونی‌ها در ظاهر وارد بازار رسمی ایران گشت. سانتافه یک خودروی هوشمند و با مرغوبیت کره‌ای می‌باشد که با وجود شکوه و جذابیت، ارزان‌تر از هم‌ردیف‌هایش در آلمان و ژاپن ارائه می‌گردد، در صورتی که از لحاظ آپشن با آن‌ها در یک سطح قرار دارد. هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ با داشتن یازده کیسه هوا و بدنه قدرتمند از لحاظ ایمن بودن بیشترین امتیاز را در دشوارترین آزمایش‌های ایمنی به دست آورده است. استاندارد یورو ۶ سانتافه و مصرف تقریبا یازده لیتر در ازای صد کیلومتر نسبت به محصولات هم‌ردیفش جایگاه حائز اهمیتی را در صرفه‌جویی‌های مالی ایفا می‌کند. از دیگر مواردی که در مبدل کردن این محصول به پرفروش‌ترین خودرو تاثیر داشته‌اند، می‌شود دکمه استارتر، سقف پاناروما، رادار نقطه کور، حس‌گر پارک عقب و جلو، اتوپارک، آینه‌های تاشونده‌ی الکتریکی ۳ حالته، صندوق عقب الکتریکی، پنج گرم‌کن و دو سردکن صندلی و کروز کنترل را نام برد. هیوندای سانتافه برای آن دسته از کسانی که تمایل به در نظر گرفتن هزینه‌های گوناگون دارند، ۲ مورد را قرار داده است، سانتافه فول با ۳ رادار و سانتافه نیمه فول با یک رادار. نمونه‌ی فول مجهز به امکاناتی مانند سامانه صدای Infinity، دوربین ۳۶۰ درجه، مانیتور بزرگ، ساب عقب و جلو و دنده‌ی پشت فرمان می‌باشد که نمونه‌ی نیمه فول این تجهیزات را ندارد. ارزش ارائه‌ی این محصول در کمپانی مفتاح رهنورد در رنج ارزشی ۲۳۶ میلیون تومان برای نمونه‌ی فول و تقریبا ۲۱۹ میلیون تومان برای نمونه‌ی نیمه فول می‌باشد.

کیا سراتو نیوفیس

کیا با تولید کردن سراتو نظر عده‌ی بسیاری را به سمت خود جذب کرد و ستایش کارشناسان را به دنبال داشت. سراتوی ۲۰۱۷ هم تازه‌تر و با امکانات ایمنی زیادتر، نمای درونی و بیرونی اصلاح شده و همان رنج ارزش رقابتی پیش وارد عرصه شده است. ۶ کیسه هوای در نظر گرفته شده برای این محصول از لحاظ ایمنی آن را مرحله‌ی قابل پذیرشی رسانده است. میزان مصرف سوخت این محصول ۷.۵ لیتر در ازای صد کیلومتر می‌باشد که در مرحله‌ی خیلی خوبی برای صرفه‌جویی از نظر مالی قرار داده شده است. از خصوصیات این محصول که اثر خیلی زیادی بر استقبال خریداران گذاشته، می‌شود سقف سان‌روف، دنده پشت فرمان، صندوق عقب هوشمند، ۵ گرم‌کن و ۲ سردکن صندلی، صندلی چرم و الکتریکی، کروز کنترل، دکمه آغازگر، Memory صندلی راننده، روشنایی روز و مه‌شکن، آینه وسط الکتروکرومیک، کولر دیجیتالی Dual با امکان تنظیم کردن دما و رادار می‌باشند. ارزش این محصول به وسیله‌ی کمپانی مفتاح رهنورد تقریبا ۱۴۴ میلیون تومان ارائه می‌گردد.

هیوندا توسان

هیوندای توسان به خاطر شبیه بودن به هیوندای سانتافه که خودش محصولی جذاب و پرفروش به حساب می‌آید، به یکی از پرطرفدارترین محصولات ساخت کره که در بازار هستند مبدل گشته است. در صورتی که در پی محصولی با ارزش کم‌تر از سانتافه می‌باشید ولی خواهان یک شاسی‌بلند باکیفیت و فوق‌العاده هستید، پیشنهاد ما به شما هیوندای توسان است. صرفه‌جویی مالی در کنار توجه کردن به استانداردهای محیط زیست در این محصول تاثیر به‌سزایی را بر مشهور شدنش گذاشته است. استاندارد یورو ۶ و مصرف تقریبا ده لیتر در ازای صد کیلومتر نشان دهنده‌ی این موضوع است. این محصول با داشتن ۸ ایربگ و با کارکرد بی‌نظیر و فوق‌العاده در دشوارترین آزمایش‌های ایمنی مقام خیلی خوبی را به دست آورده است. آپشن‌های این محصول در بر گیرنده‌ی صندوق عقب الکتریکی، ۵ گرم‌کن و ۲ سردکن صندلی، حسگر پارک عقب و جلو، آینه تاشو الکتریکی، رادار نقاط کور، سقف پاناروما، دکمه آغازگر، Drive Mode, Diff Lock, esp, Auto hold, شیب سنج، آینه الکتروکرومیک، اتوپارک، حسگر باران، زنون شوی جلو و دبل زنون می‌باشد. نمونه‌ی توسان ۲۰۱۷ با ارزش تقریبا ۱۹۲ تا ۱۹۵ میلیون تومان ارائه می‌گردد.

هیوندای اکسنت Blue نیوفیس

هیوندای اکسنت یک محصول سدان جمع و جوری شهری جذاب و زیبا است که فناوری‌های به‌روز و تجهیزات زیاد این محصول باوجود قیمت فوق‌العاده مناسبش بهترین هزینه به منظور برگزیدن این محصول هیوندای می‌باشد. مسئله‌ی شایان توجه این است که پیشرانه Blue این محصول تاثیر به‌سزایی را بر کسب استاندارد آلایندگی گذاشته و به عنوان یکی از تمیزترین سدان‌های شهری شناخته می‌شود. ۶ دنده خودکار تیپترونیک، چراغ Day۶، کولر دبجیتال با امکان تنظیم دما، کیسه هوای سبک، ESP، مه‌شکن جلو و عقب، دوربین عقب، آینه االکتروکرومیک، سقف سانروف، حسگر عقب و جلو، صندلی چرمی، کروز کنترل، کیلس و آغازگر و مانیتور تاثیر بسیار زیادی بر پرطرف‌دار و پرفروش بودن این محصول گذاشته است. این محصول پرطرفدار با ارزش تقریبا ۱۱۲ تا ۱۱۴ میلیون تومان به وسیله‌ی شرکت مفتاح رهنورد ارائه می‌گردد.

کیا سورنتو GT-Line

سورنتوی ۲۰۱۷ پس از عرضه شدنش به بازار خودروی کشور ما، نظر عده‌ی زیادی را به خود جلب کرد. نسل اخیر شاسی‌بلند پرطرفدار کیا سورنتو ۲۰۱۷ از نظر شکل و قیافه بسیار دگرگون شده است، همین‌طور از لحاظ قابلیت‌های رفاهی شرایط به شدت مطلوبی را به نمایش گذاشته است. این محصول پرطرفدار از نظر شیک بودن، هیچ نقص یا ایرادی نسبت به سایر رقیبان قدر خود ندارد. قدرت ترمزگیری این محصول هم جدا فوق‌العاده و شایان ستایش است و متوقف شدن در سرعت زیاد به شکلی می‌باشد که این محصول بسیار آرام و کنترل شدنی خودش را حفظ می‌کند. در حالت کلی سامانه‌ی پذیرش فرمان و هندلینگ این محصول قابل اعتماد می‌باشد و مقدار دید قابل ستایش آن حس سنگینی اندک‌تری در حین راندن به وجود می‌آورد. به کارگیری فولاد با سختی خیلی زیاد در ۵۳٪ از بدنه و حضور یازده کیسه هوایش آن را به یک محصول خیلی امن مبدل نموده است. آپشن‌های دیگر این محصول که موفق شده تاثیر شایان ذکری بر علاقه به این محصول بگذارد، دربرگیرنده‌ی سامانه صدای اینفینیتی، دنده پشت فرمان، کیت GT-line، صفحه مانیتور بزرگ، اتوپارک، ساب عقب و جلو، صندلی از جنس چرم، حسگر پارک عقب و جلو، صندوق عقب الکتریکی، ESP، Drive Mode، Cruise Control، دوربین ۳۶۰ درجه، آینه الکتروکرومیک ۵ گرم‌کن و ۲ سردکن، رینگ ۱۹ کرومی و رادار میان خط‌‌ها از سایر مشخصه‌های فوق‌العاد‌ه‌ی این محصول به حساب می‌آیند. ارزش این محصول به وسیله‌ی کمپانی مفتاح رهنورد فوق‌العاده است و در رنج ۲۴۲ تا ۲۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.