برترین خودروهای اسپرت با قیمت ارزان در سال ۲۰۱۷

دنیای محصولات سوپر اسپورت بسیار وسیع بوده و تنوع زیادی دارد. همه روزه سوپراسپورت‌های تازه‌ و یا پیشرفته شده‌ی مدل‌های پیشین را می‌بینیم و در ظاهر هیچ نقطه‌ی پایانی به منظور بیشتر شدن ماکسیمم سرعت و بالارفتن شتاب در این گونه خودروها وجود ندارد. این محصولات معمولا ارزش بسیار زیادی دارند و به همین سبب از دسترس بسیاری از طرفداران و کسانی که متمایل به دارا بودن آن‌ها هستند، خارج شده است.  با موتوتلهمراه باشید.

تصمیم گرفته‌ایم در این متن راجع به برترین محصولات اسپورت و قوی موجود در سال ۲۰۱۷ توضیح دهیم، فقط این محصولات اسپورت قیمت کم‌تری در مقایسه با سوپر اسپورت‌ها دارند اما دارای امکانات بسیار زیادی در مقایسه با قیمتشان هستند. این گونه محصولات قابل خریداری شدن توسط تعداد بسیاری از افراد جامعه می‌باشند و خریدشان حتی برای اقشار متوسط هم رویا باقی نخواهد ماند. برترین این خودروهای اسپورت در سال ۲۰۱۷ در این بخش آورده شده‌اند:

۱- Ford Mustang

این محصول پرطرفدار ساخت آمریکا از سال ۱۹۶۴ تولید آن شروع شده است و عمر ساختش تقریبا ۶۴ سال است اما شهرت و مرغوبیت زیاد آن موجب گشته که همیشه در بورس محصولات اسپورت باقی بماند و علاقه‌مندان سرسختی هم برای خود دست و پا کند‌. در صورتی که فقط برای یک بار با آن رانندگی کنید، بی‌شک گذشتن از آن برایتان بسیار طاقت‌فرسا جلوه خواهد کرد. این محصول دل‌نشین در رنج ارزشی ۲۵۱۸۵ دلار برای نمونه‌ی پایه می‌باشد که با تقاضای آپشن‌های گوناگون و هم‌چنین پیشرانه‌ی قوی‌تر، ارزشش تقریبا به اندازه‌ی ۴۰۰۰۰ دلار بالا می‌رود. این محصول با پیشرانه پایه ۶ سیلندر و با گنجایش ۲.۳ لیتر به همراه یک توربو شارژر قدرت ایجاد توان ۳۱۰ اسب بخار را دارد.

این محصول حریف دائمی و قدرتمند فورد موستانگ به حساب می‌آید که به شدت با یکدیگر رقابت می‌کنند. این محصول دل‌نشین و پرطرف‌دار هم عمر زیادی دارد و همیشه در برابر نقد کنندگان و علاقه‌مندان این عرصه مقام والایی داشته است. این محصول در مدل پایه دارای ارزش تقریبا ۲۵۹۰۵ دلار می‌باشد و مجهز به یک پیشرانه‌ی ۶ سیلندر با گنجایش پیشرانه‌ی ۳.۶ لیتر و قدرت ایجاد نیروی ۳۳۵ اسب بخار می‌باشد. شما قادر خواهید بود با پرداختن مبلغی بیشتر، پیشرانه‌ی قدرتمند ۸ سیلندری با گنجایش ۶.۲ لیتر به همراه یک سوپر شارژر و قدرت ایجاد نیروی ۴۵۵ اسب بخاری را در دو مدل گیربکس دنده‌ای یا خودکار سفارش دهید. در صورتی که این قدرت نیز قادر به ارضای شما نیست، می‌توانید یک کامارو ZL۱ را با پیشرانه‌ی ۸ سیلندر که به همراه یک سوپر شارژر قدرت ایجاد ۶۵۰ اسب بخار قدرت را داشته باشد، بخرید.

۳- Subaru BRZ

پس از عبور از غول‌پیکرهای ساخت آمریکا، سری به یک محصول پرطرفدار ساخت ژاپن می‌زنیم و آن چیزی نیست جز سوبارو که از سال‌های پیش تا الان در ساخت این گونه محصولات بسیار معتبر و قابل اعتماد است. طرفداران خودروهای اسپورت معمولا سوبارو را با مدل WRX به خاطر می‌آورند اما سوبارو مدتی است که این نمونه‌ی رودسترش را رونمایی نموده است. به منظور خریداری این محصول در مدل پایه باید تقریبا ۲۵۴۹۵ دلار بپردازید. پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲.۰ لیتری این محصول می‌تواند ۲۰۵ اسب بخار نیرو ایجاد کند که این رقم در نمونه‌های خودکار آن معادل ۲۰۰ اسب بخار است. بایستی به این نکته توجه شود که این نمونه سوبارو به تویوتا جی‌تی ۸۶ بسیار شبیه است و عده‌ی زیادی این دو محصول را با یکدیگر اشتباه می‌کنند.

۴- Mazda MX-۵ 

خودرو ژاپنی بعدی این جدول ساخت مزدا است‌. این محصول اسپورت جمع و جور موفق شده از سال ۱۸۹۸ تا به الان توجه تعداد زیادی از شیفتگان خودروی اسپورت را به سمت خودش جذب کند. شاید این محصول از برخی جنبه‌ها حرف زیادی برای گفتن نداشته باشد مثل پیشرانه‌ی ضعیفش اما اغلب در زمان اندیشیدن به خرید یک محصول اسپرت ارزان، بین یکی از موارد انتخابی قرار خواهد گرفت. پیشرانه‌ی ۴ سیلندرش در چهارمین نسل این محصول می‌تواند فقط ۱۵۵ اسب بخار نیرو ایجاد کند که تحت هیچ شرایطی رقم شایان توجهی به حساب نخواهد آمد. ارزش پایه‌ی این محصول در مدل ۲۰۱۷ تقریبا ۲۴۹۱۵ دلار برآورد می‌شود.

این محصول فولکس واگن که بیشتر مردم با اسم گلف جی تی آی شناخته‌اند، یکی از خودروهای اسپورت پرطرفدار در سطح جهانی به حساب می‌آید که تعداد زیادی از کمپانی‌های تیونینگ و جوان‌های مشتاق به منظور بهتر کردن پیشرانه و شکل بدنه‌اش کوشیده‌اند. این محصول در مدل ۲۰۱۷، ارزش پایه‌ی ۲۵۵۹۵ دلار دارد. گلف جی تی آی یک پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری دارد که به همراه یک توربو شارژر، قدرت ایجاد ۲۱۰ اسب بخار نیرو را دارد.

۶- Fiat ۱۲۴ Spider

این محصول اسپورت ایتالیایی موفق شده با توجه به قیمتش در جدول ما قرار گیرد. فیات معمولا به منظور تولید محصولاتش از آلفا رومئو و مازراتی الگو می‌گیرد که این موضوع برای فیات ۱۲۴ اسپایدر هم صادق است. پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۱.۴ لیتری این محصول اسپورت با نمونه گیری از مزدا ام ایکس ۵ توسط تنفس طبیعی به همراه یک توربو شارژر قدرت ایجاد ۱۶۰ اسب بخار نیرو را دارا می‌باشد. ارزش پایه‌ی این محصول اسپورت معادل ۲۴۹۹۵ دلار است که با پرداختن هزینه‌ی بیشتر قادر خواهید بود آپشن‌هایی را برای وسیله نقلیه‌تان سفارش بدهید.