دیدن هر یک از این خودروهای زیبا و فوق‌العاده مانند دیدن واحه‌ای در میان بیابان است. هر کسی که چنین خودرویی را از نزدیک ببیند بدون شک با گردش چند درجه‌ای سر خود برای دیدن بهتر ماشین مواجه خواهد شد. اما نه تنها دیدن بلکه استفاده از این معدود سوپرلوکس‌های جهان برای شیوخ مرفه عربستان به عادت تبدیل شده است.   با موتوتلهمراه باشید.

همانطور که پیداست و همه می‌دانیم این خودروها به تعداد محدود در دنیا تولید می‌شوند و اغلب در کلاس سوپراسپرت عرضه می‌گردند. فراری از آن دسته برندهایی است که زمان زیادی را برای طراحی و تولید یک خودرو اختصاص می‌دهد از این رو تقریبا هر ده سال یک بار یک ابرخودرو را به بازار عرضه می‌کند. البته این خودروها به طور سفارشی تولید می‌شوند و اغلب در اختیار افراد خاص قرار می‌گیرند. از این جهت قیمت بالای این خودروها نیز حیرت آور نیست. همانطور که گفته شد این مدل‌های مختلف از این برند به طور معدود در هر کشوری وجود دارند و از طرفی فراری در فروش مدل‌های جدید خود بسیار دقیق و با وسواس عمل می‌کند؛ به‌طوری‌که تنها افراد مشهور و اعضای کلاب رانندگان فراری که سابقه‌ داشتن خودروهایی از این برند دارند، اجازه‌ ثبت نام و دریافت این محصولات را خواهند داشت. همین علت کافی است که مدل‌های قدیمی‌تر قیمت بالایی نسبت به مدل‌های صفر داشته باشند.

همه این مقدمه چینی‌ها برای این بود که بگوییم حضور چهار دستگاه خودرو فراری در یک گالری در اطراف ریاض توجه همگان را به خود جلب کرده است. در بین خودرو های موجود یک نمونه بسیار قدیمی از فراری نیز دلبری می‌کند، فراری F40 ساخت ۱۹۹۲ با قدمتی که دارد شاید جزو عتیقه‌جات نیز به حساب بیاید. مدل دیگر موجود در این گالری فراری F50 مدل ۱۹۹۶ می‌باشد. البته حضور یک خودرو زرد رنگ به نام لافراری ۲۰۱۵ نیز چشم‌ها را به خود خیره کرده است. مالک این گالری فعلا هیچ گونه قیمتی بر روی این خودروهای کم‌نظیر نگذاشته است اما دور از ذهن نیست که کسی پیدا شود که بالاترین قیمت را پرداخت کند و صاحب همه آن‌ها شود. البته این مدل‌های فراری تنها خودروهای موجود در این گالری نیستند و در آن فراری‌های برلینتا F12، بارچتا 550 و ایتالیا GTB 488 در کنار مکلارن 675LT، لامبورگینی اونتادرو رودستر، نسخه‌ی 722 مرسدس SLR مکلارن، مرسدس AMG GT S و دو دستگاه پورشه 9188 اسپایدر نیز به چشم می‌خورند. یک نمونه‌ خاص ازپاگانی زوندا تریکولا که تنها سه دستگاه از آن ساخته شده نیز در این گالری آماده‌ فروش است.