پورشه پانامرا کلاس بندی مختلفی دارد. به دلیل این که پانامرا طراحی متفاوتی نسبت به دیگر محصولات کمپانی پورشه دارد، عده‌ای فکر می‌کنند پانامرا یک کراس اور یا خودروی استیشن است، اما این خودرو با طراحی نوآورانه، یک سدان لوکس فست بک با طراحی کشیده است. آیا می‌دانید پورشه پانامرای جدید تا چه اندازه قدرتمند است؟ با موتوتل همراه باشید.

کمپانی پورشه قصد دارد سال آینده مدل 2018 توربو S E –Hybrid اسپرت توریزمو را رونمایی کند تا برای عرضه در سال آتی آماده شود. این خودرو به موتور الکتریکی 136 اسب بخاری، پیشرانه‌ی تویین توربو 8 سیلندر خورجینی با حجم 4 لیتر و توان 550 اسب بخار مجهز شده و نمونه هیبریدی از خانواده‌ی پانامرا به حساب می‌آید.

این خودرو توان 680 اسب بخار را داشته و نیروی تولید شده به تمام چرخ‌ها منتقل می‌شود. جالب است بدانید این خودرو در 3.4 ثانیه از حال سکون به سرعت 96 کیلومتر بر ساعت می‌رسد. شاید خواندن نام کامل آن (Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo 2018) بیش از شتاب صفر تا 60 مایل بر ساعت آن طول می‌کشد.

قیمت پایه‌ی پورشه پانامرای جدید از 222 هزار و 530 دلار شروع می‌شود. شاید این مدل را بتوان بهترین خودروی هیبریدی دانست که سواری دل‌نشینی به شما می‌دهد.

باید چند ماهی منتظر رونمایی و عرضه رسمی این خودروی لوکس آلمانی باشیم. در ادامه تصاویری را از این خودرو مشاهده کنید:

 مدل جدید پورشه پانامرا

 مدل جدید پورشه پانامرا

 مدل جدید پورشه پانامرا

 مدل جدید پورشه پانامرا

 مدل جدید پورشه پانامرا

 مدل جدید پورشه پانامرا

منبع: motor1