شورولت قدیمی که ظاهر جذاب و دوست داشتنی دارد و به عنوان یک پیکاپ منحصر به فرد برای خیلی از علاقه‌مندان به خودرو به حساب می‌آید، در مرحله بازسازی قرار گرفته است. اکنون شورولت تصمیم گرفته در جشن 100 سالگی تولید پیکاپ تراک خود، اتاق بازسازی شده C-10 را در معرض نمایش قرار دهد. با موتوتل همراه باشید.

شورولت قصد رونمایی از خودروی بازسازی شده C-10 را در نمایشگاه "Sema" دارد و با این تصمیم نشان می‌دهد خودروهای ارزشمند کلاسیک بسیار مهم هستند.

رنگ این خودرو آبی تیره بسیار جذابی است. رینگ‌های آن 20 اینچی Pirelli P Zero است که ظاهر فوق‌العاده‌ای به آن بخشیده است.

کمپانی شورولت اطلاعات دقیقی درباره میزان قدرت و اسب بخار این خودرو منتشر نکرده و نمی‌دانیم قدرت این شورولت بازسازی شده همانند نمونه‌ی تولید شده در سال 1967 میلادی است یا با توان بیشتری رونمایی می‌شود؟ آیا از لوازم مکانیکی ارتقا یافته استفاده می‌شود؟ قطعاً تا چند ماه آینده، جزئیات بیشتری از C-10 بازسازی شده منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است، C/K یکی از سری مدل‌های شورولت است که در کلاس خودروهای پیکاپ تراک جای دارد. حرف C به معنای تک دیفرانسیل و حرف K به معنی مدل دو دیفرانسیل است. تنها 4 نسل از این خانواده روانه بازار شد. نسل اول در سال 1960 میلادی روی خط تولید رفت و تولید آن تا شش سال بعد ادامه یافت. نسل دوم و سوم نیز به ترتیب بین سال‌های 1967-1972 و 1973-1987 میلادی تولید شدند. آخرین نسل این سری در سال 1987 میلادی به‌عنوان مدل 1988 معرفی شد. در نهایت تولید این سری از محصولات کمپانی شورولت در سال 1998 به پایان رسید و نهایتاً تا سال 2001 در دیگر کشورها تولید شدند. اکنون باید منتظر مدل بازسازی شده از شورولت دوست داشتنی این شرکت باشیم.

شورولت سی 10

شورولت سی 10

شورولت سی 10

شورولت سی 10

منبع: motor1