شرکت جنرال موتورز قصد دارد در پنج سال آینده 20 خودروی جدید برقی معرفی کند. اکنون تیزرهای منتشر شده توسط این خودروساز نشان می‌دهد حداقل یکی از خودروها همان چیزی خواهد بود که سبب هیجان علاقه مندان می‌شود. با موتوتل همراه باشید.

در تصویر منتشر شده، با یک شورلت بولت رو به رو هستیم و در پشت آن نیز 9 خودرو قرار دارد. یکی از این خودروها که از مرکز به سمت چپ قرار گرفته یک کوپه اسپرت است که دماغه کوتاه و برجسته‌اش شبیه به کوروت بوده و طراحی زاویه دار قسمت پشتی آن عناصری از کامارو را نشان می‌دهد. این خودرو گلگیرهای برجسته دارد و احتمالاً ابعادی کامپکت خواهد داشت.

خودروی برقی جنرال موتورز

یک خودروی اسپرت برقی با قیمت مناسب می‌تواند گزینه‌ی ایده آل برای جنرال موتورز در بازار کنونی باشد. در حالی که خودروهای برقی پیشرفته‌ای چون Rimac Concept One یا Nio EP9 در این بخش وجود دارد که چندان برای مشتریان عمومی مناسب نیست.

جزئیات دقیقی درباره خودروی برقی جنرال موتورز در دست نیست، اما این خودروساز می‌خواهد در 18 ماه آتی دو مدل ابتدایی از خودروی خود را معرفی کند. احتمالاً یکی از مدل‌ها خودرویی برقی بر اساس بولت برای بیوک خواهد بود.

جنرال موتورز مابقی خودروها را در زیر پوششی مخفی کرده، اما به نظر می‌رسد این خودروها چندان جذاب نیستند. احتمال می‌رود در بین این مدل‌ها یک سدان باشد اما مابقی آن‌ها مدل‌های متفاوتی از هاچ بک ها و کراس اوورها خواهند بود.

منبع: خبرخودرو