نمایشگاه خودروی سما (SEMA) تا چند روز دیگر شروع به کار می‌کند. اکنون کمپانی BMW از برنامه‌ی خود برای شرکت در این نمایشگاه سخن گفته است؛ ظاهراً این خودروساز مشهور می‌خواهد مدل M3 30 Years American Edition را معرفی کند. با موتوتل همراه باشید.

خودروی جدید بی ام و که تنها یک مدل از آن ساخته شده، توسط تیم BMW Group Designworks طراحی و توسط BMW Individual ساخته شده است. خودروساز آلمانی هنوز جزئیاتی درباره این خودرو منتشر نکرده، اما در بیانیه‌ای اظهار کرده "ورود M3 به بازار آمریکا در سال 1987 میلادی، نقطه عطفی در تولد این مدل افسانه‌ای بوده است."

این بیانیه خیلی روشن نیست اما تیزر منتشر شده نشان می‌دهد این خودرو به روکش چرم قرمز، سفید و آبی مجهز شده است. تاکنون هیچ یک از اطلاعات تائید نشده اما احتمالاً این مدل مختص بازار آمریکا خواهد بود.

همراه با مدل خاص ام 3، کمپانی بی ام و می‌خواهد در نمایشگاه سما از قطعات M Performance برای ام 5 جدید نیز رونمایی کند. شرکت بی ام و می‌گوید ما انتظار مجموعه‌ی گسترده ای از قطعات برای بهبود ظاهر اسپرت و لوکس این سدان های پرفورمنس را داریم. خیلی از این قطعات در هنگام عرضه خودرو به بازار، بهار 2018 میلادی، آماده سفارش خواهد بود.

چند مدل دیگر از خودروهای بی ام و وجود دارد که به قطعات M Performance مجهز می‌شوند که از آن جمله می‌توان به 440i، 740e xDrive iPerformance و یک دستگاه X3 xDrive30 اشاره کرد.

منبع: خبرخودرو