کراس اوور جدید چینی با نام بایک سنوا X25، به زودی روانه بازار ایران خواهد شد. بایک سنوا X25 برای اولین بار در سال 2015 میلادی در نمایشگاه چنگ دو چین معرفی شد و پیش از پایان سال 2015 عرضه مدل جدید آن شروع شد. با موتوتل همراه باشید.

بایک سنوا و بایک سابرینا دو خودروی محبوب این برند چینی در بازار هستند. اکنون قرار است بایک سنوا X25 وارد بازار شود تا سهمی از بازار خودروهای جک s3، چانگان CS35 و دیگر خودروهای این کلاس را به دست آورد.

بایک سنوا X25 طراحی زیبا و مدرنی دارد و بخش جلویی آن از فورد ECO الهام گرفته شده؛ بخش عقب خصوصاً طراحی چراغ‌های آن نیز طراحی هیوندای سانتافه را به نمایش می‌گذارد. در طراحی کابین بایک سنوا X25 از مرسدس بنز A کلاس جدید استفاده شده است.

بایک سنوا X25 این طراحی‌ها را به خوبی با هم تطبیق داده و چهره‌ی خوشایندی از خود به نمایش گذاشته است.

بایک سنوا X25 در حالت استاندارد تجهیزات یکسانی با چانگان CS35 دارد؛ این خودرو از سانروف، سیستم صوتی با 6 بلندگو و مانیتور و تهیه مطبوع اتوماتیک به طور استاندارد بهره می برد.

بایک سنوا X25 از پیشرانه 1.5 لیتری بهره می‌برد که با دو نوع گیربکس 5 سرعته دستی یا 4 سرعته اتوماتیک به دست مشتریان می‌رسد. از مشخصات فنی این خودرو می‌توان به 115 اسب بخار قدرت و 148 نیوتن متر گشتاور اشاره کرد که دقیقا 1499 سی سی حجم دارد و انتقال قدرت به چراخ‌های جلو انجام می‌شود.

خودروی جدید چینی از نظر آرایش سیستم تعلیق بر رقیبان خود برتری دارد و سیستم فرمان برقی نیز نشان از آن دارد که سواری بایک سنوا X25 بی‌نظیر خواهد بود.

مدل فول بایک سنوا X25 با قیمت 75000 هزار یوان عرضه می‌شود. با توجه به کلاس خودروی چینی و قیمت رقیبانش که در حدود 70 میلیون تومان است انتظار می‌رود بایک سنوا X25 قیمتی در همین محدوده داشته باشد. پس در صورت خدمات پس از فروش ایده آل و نبود مشکلات اپیدمی، بایک سنوا X25 فروش بسیار موفقی خواهد داشت.

منبع: ماشین3