تا کمتر از 15 روز دیگر دومین نمایشگاه خودرو تهران شروع به کار می‌کند. جدیدترین اخبار اعلام می‌کند شرکت ایرتویا به‌عنوان نماینده انحصاری تویوتا در ایران، در این نمایشگاه حاضر شده و به معرفی خودروهای خود برای بازار ایران می‌پردازد. با موتوتل همراه باشید.

پیش از این گفته شد، شرکت‌های خودروسازی چون سیتروئن، چانگان، کیا، ولوو، برلیانس، رنو، دی. اس، مزدا، Faw، سانگ یانگ، پژو، لوکسژن، هایما، فوتون، بنز، هیوندای، بی وای دی، چری، ام.وی.ام، بورگوارد، بایک، کاماز، فولکس واگن، اسکانیا و ... در نمایشگاه خودرو تهران حاضر خواهند شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است، مسئولین برگزاری نمایشگاه خودرو تهران از اختصاص یک روز این نمایشگاه برای خبرنگاران و متخصصان صنعت خودرو با نام Press Day خبر دادند. هدف از این کار برگزاری دومین دوره نمایشگاه خودرو با استانداردهای مطابق با نمایشگاه‌های خودرو جهانی است. براین اساس، مراسم افتتاحیه و بازدید اهالی رسانه در تاریخ 5 آذر از ساعت 14 تا 18 عصر برگزار خواهد شد؛ این روز با نام روز خبرنگاران نام گذاری شده است.

قرار است نمایشگاه خودرو تهران در فضایی با مساحت 80 هزار متر مربع در مجموعه نمایشگاه شهر آفتاب برگزار شود. این نمایشگاه پذیرای برندهای اصلی خودروساز خواهد بود و سال گذشته بعد از 11 سال، اولین دوره خود را با استقبالی شگفت انگیز پشت سر گذاشت.

دومین نمایشگاه خودرو تهران در تاریخ 6 تا 10 آذرماه سال جاری و در محل شهر نمایشگاه شهر آفتاب برپا می‌شود.

منبع: دنیای خودرو