علاقه‌مندان به محصولات بی ام و باید منتظر عرضه‌ی خودرویی هیجان انگیز از این خودروساز آلمانی باشند. BMW M3 CS، سدان اسپرتی است که به زودی به عنوان یکی از خودروهای پرچم‌دار بی ام و وارد بازار خواهد شد. با موتوتل همراه باشید.

BMW M3 CS یک سدان اسپرت است و به عنوان پرچم‌دار این کمپانی باواریایی از قدرت بیشتری برخوردار است. در این باره گفته می‌شود: "قرار است بی ام و مدل CS خلاء میان پکیج‌های M بی ام و با مدل‌های GTS این شرکت را پر کند."

این خودروی پرچم‌دار از پیشرانه‌ی 6 سیلندر خطی با حجم 3 لیتر و مجهز به سیستم پرخوران توربوشارژر قدرت می‌گیرد. پس در این پرچم‌دار آلمانی از حداکثر توان 453 اسب بخار و گشتاور 600 نیوتون متری استفاده می‌شود. برای اطمینان از توان بالا در مدل جدید، لازم است به مشخصات مدل M3 استوک با حداکثر توان 425 اسب بخار و گشتاور 550 نیوتون متری اشاره کنیم. البته به جز توان موتور بیشتر، این خودرو سیستم اگزوز متفاوتی دارد تا صدای خشن‌تری از قدرت تولید شده را به گوش خریدار برساند.

برای رسیدن این خودروی سدان اسپرت از حالت سکون به سرعت 97 کیلومتر بر ساعت 3.7 ثانیه زمان نیاز است که در حدود 0.2 ثانیه از مدل استوک سریع‌تر است.

احتمالاً این خودرو جدیدترین مدل از سری M3 اتاق F80 بی ام و است؛ قرار است فقط 550 دستگاه از این خودروی سدان اسپرت وارد بازار آمریکا شود.

در ادامه تصاویری از این خودروی شگفت انگیز را مشاهده کنید:

خودروی بی ام و M3 CS

خودروی بی ام و M3 CS

خودروی بی ام و M3 CS

خودروی بی ام و M3 CS

خودروی بی ام و M3 CS

خودروی بی ام و M3 CS

منبع: MotorAuthority