در ماه گذشته میلادی تویوتا هایلوکس Revo در تایلند فیس لیفت شد. این فیس لیفت زودتر از موعد مورد انتظار بود زیرا هنوز نسل هشتم هایلوکس Revo که در ماه می 2015 وارد بازار شده است نتوانسته به نیاز خریداران پاسخ دهد. با موتوتل همراه باشید.

طراحی بدنه این خودرو بسیار شبیه به تویوتا تاکوما است. اکنون جلوپنجره کرومی مشکی براق شش ضلعی جدید است که بزرگ‌تر و بسیار لوکس‌تر از مدل قبلی به نظر می‌رسد. علاوه بر آن، خودروی جدید تویوتا به سپر جدید، چراغ‌های مه شکن کوچک و تزئین کرومی C شکل مجهز می‌شود. تغییر چندانی در پنل پشتی خودرو به چشم نمی‌خورد.

این خودرو شامل تجهیزاتی چون فرمان چند منظوره با MID، Optitron Meter، کروز کنترل، سوئیچ هوشمند، دکمه استارت، LED های دید در روز، حالت رانندگی اکو و پاور و دریچه‌های تهویه هوا عقب است. تویوتا هایلوکس Revo از تجهیزات ایمنی چون هفت کیسه هوا، کنترل کشش Active A-TRC، کنترل ثبات خودرو، TSC، کمک کنترل استارت در سراشیبی‌ها و DAC بهره می‌برد.

به تازگی کمپانی تویوتا به جز هایلوکس Revo از مدل دیگری با نام تویوتا هایلوکس Revo Rocco نیز رونمایی کرده است. این خودرو دارای جلوپنجره خاکستری و مشکی براق، سپر عقب خاکستری متالیک، رینگ‌های 18 اینچی با تایرهای مقاوم، تودوزی مشکی با شمارشگرهای سفید و چراغ‌های مه شکن LED است.

قرار است فیس لیفت تویوتا هایلوکس Revo با سه انتخاب از جمله موتور 2TR-FE 2.7 لیتری Dual VVT-i بنزینی با قدرت 166 اسب بخار و گشتاور 245 نیوتون متر، 2GD-FTV 2.4 لیتری VN توربو دیزل با قدرت 150 اسب بخار و گشتاور 343/400 نیوتون متر و 1GD-FTV 2.8 لیتری VN توربو دیزل با قدرت 170/177 اسب بخار و گشتاور 343/420 نیوتون متر وارد بازار شود.

منبع :خبرخودرو