قرار بود تعدادی از محصولات فولکس واگن در تبریز رونمایی شوند، اما باز هم رونمایی از محصولات این خودروساز آلمانی به تأخیر افتاد. اکنون شرکت ماموت خودرو قصد دارد از دو محصول پاسات و تیگوان در جریان نمایشگاه خودرو تهران پرده بردارد. با موتوتل همراه باشید.

بعد از تأخیر فراوان و عدم حضور محصولات فولکس واگن در بازار ایران، شرکت ماموت خودرو تصمیم گرفته با همکاری شرکت سازنده مراسم رونمایی از محصولات فولکس واگن را در نمایشگاه خودرو تهران برگزار کند.

قرار بود محصولات جدید فولکس واگن در نمایشگاه خودرو تهران سال گذشته رونمایی شوند اما شرایط حضور این خودروساز در نمایشگاه مذکور مهیا نشد. پس از آن قرار شد خودروهای فولکس واگن در نمایشگاه خودرو مشهد در سال جاری رونمایی شوند اما باز هم مشکلاتی به وجود آمد.

پس از آن که رونمایی محصولات فولکس واگن در تبریز هم برگزار نشد، شرکت ماموت خودرو تصمیم گرفت دو محصول پاسات و تیگوان را در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی کند.

هنوز مشخص نیست خودروهای جدید با چه قیمتی معرفی شوند و بعید است ماموت خودرو با اعلام قیمت خودروهای جدید فولکس واگن در بازار ایران، پیش فروش این خودرو را هم انجام دهد. شرکت ماموت خودرو به‌عنوان نماینده کمپانی فولکس واگن در کشور نمی‌خواهد اعتبار خود را زیر سؤال ببرد، چرا که امکان ثبت سفارش وجود ندارد.

منبع: دنیای خودرو