شرکت خودروسازی تسلا قصد دارد به زودی محصولات الکتریکی خود را شامل رودستر و کامیون الکتریکی رونمایی کند، اکنون رندر جدیدی از یک وانت الکتریکی منتشر شده که می‌توانند وانت دیگری را هم حمل کند. با موتوتل همراه باشید.

وانت الکتریکی تسلا ویژگی منحصر به فردی دارد؛ این وسیله نقلیه می‌تواند خودش یک وانت دیگر را هم حمل کند.

معمولاً این گونه خودروها با نام پیکاپ تراک معرفی می‌شوند اما در زبان فارسی به این وسایل وانت‌های غول پیکر می‌گوییم. اکنون تسلا در مراسم رونمایی از محصولات جدید خود از رندر یک وانت الکتریکی پرده برداشته است. هنوز نمی‌توان با قاطعیت درباره محصول آینده تسلا صحبت کرد، اما پیکاپ تراک تسلا دارای پیشرانه‌ای قدرتمند با طراحی بسیار عالی است. در این رندر، امکان حمل وانتی دیگر در بخش حمل بار نیز نوید داده می‌شود.

وانت الکتریکی تسلا

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در تاریخ 16 سپتامبر در حساب توییتر خود گفت چه خوب می‌شد اگر نسخه‌ی کوچک کامیون تسلا را می‌ساختیم. پس رندر منتشر شده، نشان دهنده‌ی عزم راسخ این خودروساز آمریکایی برای تولید یک ابروانت الکتریکی است.

باید منتظر بمانیم تا اخبار رسمی‌تری در این باره منتشر شود، همان طور که بعد از انتشار تصاویر جاسوسی از کامیون الکتریکی تسلا هم منتظر ماندیم تا شرکت خودروساز رسماً از آن پرده برداشت.

وانت الکتریکی تسلا

نظر شما درباره خودروهای الکتریکی چیست؟ آیا می‌توانند جایگزین خوبی برای خودروهای بنزینی و دیزلی باشند؟

منبع: Motor1