کمپانی هیوندای خودروسازی است که هیچ وقت به موفقیت‌های خود راضی نیست، در این راستا این شرکت در تلاش برای عرضه‌ی دومین نسخه از مجموعه مدل‌های N پرفورمنس خود است. با موتوتل همراه باشید.

خودروی جدید هیوندای همانند ولوستر بسیار زیبا طراحی شده، اما انتظار داریم از قطعاتی مشابه با آنچه در i30 N دیده‌ایم جذاب‌تر هم باشد. با توجه به طراحی ساده و بسیار زیبای ولوستر، هیوندای جدید سری N از نظر طراحی، از دو مدل دیگر هم زیباتر خواهد بود.

همان طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، ولوستر ان دارای برخی مواد تزئینی روی بدنه، شامل یک جلوپنجره بزرگ‌تر و ظاهری نسبتاً تهاجمی‌تر خواهد بود. علاوه بر آن، در این تصویر برخی موارد چون دریچه‌های ورودی هوا بازطراحی شده است. از دیگر تغییرات طراحی خودروی جدید هیوندای می‌توان به ترمزهای پرفورمنس، رینگ‌های N-Wheel، اسکیرت های کنار بلندتر، باله عقب نصب شده روی سقف و دو سراگزوز بزرگ اشاره کرد.

هنوز مطمئن نیستیم هیوندای قصد دارد قوی‌ترین خودروی مدل کوپه جدید خود را از این هم قوی‌تر کند یا نه. در هر صورت اطمینان داریم موتور این هاچ بک قدرتمند، با قدرت 246 اسب بخار در مدل استاندارد و 271 اسب بخار در مدل مجهز به پکیج پرفورمنس، به ولوستر ان راه خواهد یافت.

منبع: خبرخودرو