قرار است به زودی دومین نمایشگاه خودرو تهران شروع به کار کند. اکنون شهر آفتاب برای برگزاری مهم‌ترین رویدادهای نمایشگاهی خود در زمینه خودرو آماده است. با موتوتل همراه باشید.

نمایشگاه خودرو تهران از روز دوشنبه 6 آذرماه سال جاری با حضور علاقه‌مندان به صنعت خودرو شروع به فعالیت می‌کند و دومین نمایشگاه خودرو تهران به مدت 5 روز به کار خود ادامه خواهد داد.

بنا بر اخبار منتشر شده، دومین نمایشگاه خودرو تهران در روز یکشنبه 5 آذرماه با حضور کارشناسان، خبرنگاران و مسئولین افتتاح می‌شود و روز بعد نیز بازدید عموم کلید خواهد خورد.

تعدادی از برندهای معتبر خودرو چون گروه صنعتی ایران خودرو، گروه خودروسازی سایپا، شرکت ایرتویا (تویوتا و لکسوس)، نگین خودرو (رنو)، کرمان موتور (هیوندای)، آرمان موتور کویر (لوکسژن) و دیگر برندها در نمایشگاه خودرو 96 تهران حاضر می‌شوند و احتمالاً با حضور خوب علاقه‌مندان به صنعت خودرو رو به رو خواهد شد.

سال گذشته بیش از یک میلیون نفر از نمایشگاه خودرو تهران بازدید کردند و اکنون با توجه به تغییر زمان برگزاری از بهمن به آذرماه، پیش بینی می‌شود تعداد بازدید کنندگان بیشتر شود. البته دیگر شرکت‌های خودروساز و نمایندگی‌های برندهای معتبر تلاش کرده‌اند تا با بهترین محصولات خود در این نمایشگاه حاضر شوند.

دومین نمایشگاه خودرو تهران از روز 6 تا 10 آذرماه سال جاری در محل نمایشگاهی شهر آفتاب از ساعت 10 صبح تا 18 آماده خدمت رسانی به علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.

منبع: عصرخودرو