شرکت سایپادیزل قصد دارد در دومین نمایشگاه خودرو تهران حاضر شود و از قوی‌ترین کامیون ولوو رونمایی کند. با موتوتل همراه باشید.

سایپادیزل نماینده رسمی کمپانی ولوو تراکس سوئد است و می‌خواهد در نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران از قدرتمندترین کامیون کشنده ایران پرده بردارد.

این کامیون فوق سنگین و قدرتمند به موتور 6 سیلندر با قدرت 750 اسب بخار و استاندارد آلایندگی یورو 5 مجهز شده است. این کامیون از سری محصولات باکیفیت ولوو به حساب می‌آید که عنوان قوی‌ترین کامیون کشنده ایران را به یدک می‌کشد.

کامیون ابرقدرت سایپادیزل از گیربکس هوشمند اتوماتیک I-Shift بهره می‌برد و توان حمل بیش از 2000 تن بار در شرایط آفرود (Off Road) را دارد.

شرکت سایپادیزل در نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران فضایی به مساحت 700 متر در اختیار داشته و با داشتن 4 نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش و رونمایی 9 محصول تولیدی در فضای باز نمایشگاهی میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

برای بازدید از محصولات سایپادیزل از روز 6 تا 10 آذرماه از ساعت 10 تا 18 به غرفه این شرکت در نمایشگاه خودرو تهران واقع در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب مراجعه کنید.

منبع: عصرخودرو