کمپانی فولکس واگن به عنوان بزرگ‌ترین خودروساز دنیا بعد از گذشت 17 سال با همکاری شرکت ماموت خودرو به بازار ایران بازگشت. اکنون این تولیدکننده آلمانی در دومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران حاضر شده است. با موتوتل همراه باشید.

برند آلمانی فولکس واگن توسط نمایندگی رسمی این شرکت یعنی ماموت خودرو در نمایشگاه خودرو تهران حضور دارد. این نمایشگاه از امروز شروع به کار کرده و تا دهم آذرماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب برپاست.

خودروهای جدید و برگزیده فولکس واگن در غرفه ماموت خودرو در نمایشگاه خودرو تهران در معرض نمایش عموم قرار دارند. با حضور در دومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران می‌توانید از محصولات جدید این سازنده آلمانی بازدید کنید.

فولکس واگن با تولید بیش از 10 میلیون خودرو در سال توانست عنوان بزرگ‌ترین سازنده صنعت خودرو را به دست آورد. این شرکت با داشتن استانداردهای کیفی و خدمات پس از فروش بالا در جلب رضایت مشتریان موفق بوده است. اکنون امید داریم با ورود این خودروساز آلمانی به بازار ایران، سطح کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده به خریداران ارتقا یابد و باز هم شاهد رضایت‌مندی مشتریان از محصولات فولکس واگن در ماموت خودرو باشیم.

فولکس برای تمام مردم دنیا یادآور خاطرات خودروهای باکیفیت و دوست داشتنی است. اکنون خبر بازگشت این برند به بازار ایران سبب شعف و شادمانی علاقه‌مندان به صنعت خودرو شده است.

منبع: دنیای خودرو