شرکت ایران خودرو دیزل با محصولات جدیدی وارد نمایشگاه خودرو تهران شد. این شرکت دوباره به همکاری خود با شرکای تجاری ادامه داده و با دست پر در دومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران حاضر شده است. با موتوتل همراه باشید.

ایران خودرو دیزل با شروع دوباره همکاری با شرکای تجاری خود، به جز ون وانا و اتوبوس جدید بین شهری، محصولات جدید حاصل از همکاری با شرکای تجاری خود را در نمایشگاه شهر آفتاب به نمایش درآورده است. از جمله محصولات جدید ایران خودرو دیزل می‌توان به محصولات کمپانی مرسدس بنز شامل کامیون‌های کشنده آکتروس 1844 و آکتروس S3344، کامیون باری آکتروس L2536، کمپرسی آکتروس K3341، کامیونت‌های مدل HD65 و HD78 شرکت هیوندای و کامیون کشنده شاکمن با گیربکس اتوماتیک اشاره کرد.

ون وانا همراه با پیکاپ تانلند و کامیون کشنده آیومان فوتون از محصولات در دست تولید ایران خودرو دیزل است. تمامی این محصولات در غرفه ایران خودرو دیزل در نمایشگاه خودرو تهران در معرض دید عموم قرار گرفتند.

ون وانا پرطرفدارترین محصول ایران خودرو دیزل است که فروش ویژه‌ی آن در ماه‌های گذشته مورد استقبال قرار گرفت. اکنون شرکت ایران خودرو دیزل طرح ویژه‌ای برای تمام محصولات در حال تولید خود در نمایشگاه خودر تهران معرفی کرده است.

منبع: خبرخودرو