شرکت نگین خودرو در نمایشگاه خودرو تهران حاضر شد و به منظور ارتقای سرویس دهی به مالکان خودروهای رنو و به‌عنوان ایده‌ای جدید در خدمات پس از فروش صنعت خودرو در ایران، از طرح بازدید رایگان محصولات نگین خودرو در دومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران خبر داد. با موتوتل همراه باشید.

نگین خودرو رتبه اول واردات خودرو به بازار ایران را در اختیار دارد و بنا بر برنامه‌های اعلام شده از سوی مدیرعامل این شرکت، خدمات پس از فروش اولین اولویت نگین خودرو است. در این راستا شرکت نگین خودرو طرح بازدید رایگان از محصولات خود را در نمایشگاه خودرو تهران اجرا کرده است.

در این طرح، تیم فنی نگین سرویس در نمایشگاه خودرو تهران حاضر شده و به طور رایگان اقدام به بازدید و چکاپ خودروهای خود می‌کند. بدین ترتیب در زمانی که بازدیدکنندگان مشغول بازدید از نمایشگاه هستند، تیم نگین سرویس با بررسی رایگان خودروها، وجود هر گونه مشکل در خودرو را به اطلاع مالک می‌رساند.

البته خدمات نگین سرویس به همین جا ختم نمی‌شود، بلکه در صورتی که خودرو نیاز به تعمیر داشته باشد، رزرو وقت نمایندگی را به درخواست زمان بندی مالک انجام می‌دهد؛ پس مالک محصولات نگین خودرو حاضر در نمایشگاه خودرو تهران هیچ دغدغه‌ای از بابت رزرو وقت نمایندگی نخواهد داشت.

بنا بر اعلام شرکت نگین خودرو، مالکان محصولات عرضه شده از سوی این شرکت در زمان حضور در نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به غرفه نگین خودرو، نسبت به درخواست این سرویس اقدام کنند و با خودروهای تشریفات رنو به همراه تیم نگین سرویس به محل پارک خودرو بروند.

این طرح ویژه تا 10 آذرماه ادامه خواهد داشت. در دیگر روزها نیز می‌توانید برای کسب اطلاع از خدمات ارائه شده توسط نگین سرویس، درخواست امداد در محل و درخواست بازدید و سرویس‌های دوره‌ای محصولات رنو عرضه شده از سوی نگین خودرو با شماره تلفن 75043551-021 یا ایمیل VIPservice@neginkhodro.com تماس حاصل نمایید.

منبع: دنیای خودرو