شرکت سایپادیزل با فرارسیدن ماه ربیع‌الاول، از آغاز فروش تسهیلاتی کامیونت‌های فوتون خبر داد. براین اساس، تعداد محدودی از کامیونت‌های محبوب فوتون توسط شرکت سایپادیزل با تسهیلات قرض‌الحسنه و بدون ضامن ارائه می‌شود. با موتوتل همراه باشید.

شرکت سایپادیزل در راستای پاسخگویی به نیاز فعالان حوزه حمل و نقل عمومی، با همکاری بانک قرض‌الحسنه رسالت، تعداد محدودی از کامیونت‌های فوتون را با وام 500 میلیون ریالی با کارمزد 2 درصد وارد مرحله فروش کرده است.

کامیونت‌های فوتون در تناژ 6 تا 8.5 تن، به صورت کابین خواب دار و بدون خواب در دسترس خریداران قرار می‌گیرند. تمام این دستگاه‌ها به موتور قدرتمند کامینز و گیربکس با کیفیت ZF مجهز شده و از 2 سال یا 200 هزار کیلومتر گارانتی برخوردارند.

بنا بر گزارش منتشر شده، شرکت سایپادیزل به منظور پاسخ گویی به نیاز مشتریان با منابع مالی اندک، اقدام به فروش لیزینگی تا سقف 70 درصد قیمت خودرو با بازپرداخت 48 تا 60 ماه کرده که در صورت اقساط بندی 48 ماهه، نیازی به معرفی ضامن نخواهد بود.

تحویل تمام کامیونت‌های فوتون به صورت فوری بوده و شرکت سایپادیزل در صورت تکمیل ظرفیت، به سرعت اقدام به توقف ثبت نام بدون اطلاعیه قبلی می‌کند.

پیش فروش فوتون سایپادیزل

منبع: خبرخودرو