برخی منابع به نقل از مدیر تبلیغات و اطلاع رسانی سیتروئن در ایران اعلام کردند، سیتروئن C3 قیمت 180 میلیون تومانی خواهد داشت، اما اکنون این قیمت 110 تا 120 میلیون تومان اعلام شده است. با موتوتل همراه باشید.

حمیدرضا ناظمی، مدیر تبلیغات و اطلاع رسانی کمپانی سیتروئن، اعلام کرد بازار ایران مستعد توسعه بوده و همین مسئله انگیزه‌ی همکاری با سایپا برای تولید و عرضه خودروهای متنوع به این بازار است. او در این باره گفت: "بازار ایران بسیار مستعد بوده و به همین خاطر محصولات شرکت سایپا و محصولات مشترک ما با این خودروساز سالهاست وارد بازار ایران می‌شود. هم اکنون باید به سمت عرضه محصولات متنوع به بازار ایران قدم برداریم تا بتوانیم نیازهای مشتریان را که بیش از همیشه به امکانات و آپشن های خودرو توجه می‌کنند برآورده کنیم. امیدواریم با طراحی و ساخت خودروهای به‌روز با همکاری سایپا به اهداف خود در بازار ایران دست یابیم."

مدیر تبلیغات و اطلاع رسانی شرکت سیتروئن در زمان رونمایی از خودروی C3 به‌عنوان محصول مشترک این شرکت با گروه خودروسازی سایپا، اظهار کرد: "قیمت جهانی این خودرو 12 تا 20 هزار یورو است که قیمت آن در ایران به 100 تا 110 میلیون تومان می رسد."

ناظمی درباره عرضه خودروهای سیتروئن به بازار ایران گفت: "قرارداد سایپا و سیتروئن طولانی مدت است. همکاری این دو خودروساز ادامه دار بوده و باید منتظر عرضه محصولات تولیدی و وارداتی بیشتری به بازار ایران باشیم. هم اکنون خودروی C3 به‌عنوان محصول مشترک دو خودروساز ایرانی و فرانسوی در ایران عرضه خواهد شد. "

مدیرعامل سایپا-سیتروئن ادامه داد: "قصد داریم سرمایه گذاری 300 میلیون یورویی داشته باشیم و به توسعه شبکه فروش و خدمات پس از فروش ادامه دهیم. علاوه بر آن، برنامه داریم نیروی خود را به 4000 نفر افزایش دهیم. مدیرعامل این شرکت درباره قیمت احتمالی سیتروئن C3 گفت: هنوز قیمت نهایی این خودرو مشخص نشده؛ زیرا فاکتورهای زیادی روی قیمت مؤثر هستند، اما قیمت جهانی آن 12 تا 20 هزار یورو است؛ البته موتور آن 1600 توربوشارژ نیست."

منبع: ایران جیب