خودروی هیوندای ورنا مدل 2017 با فروش قابل توجهی در بازار هند رو به رو شده است. اخیرا هیوندای موتور هند تایید کرده رقیب هوندا سیتی از زمان ورود به بازار در 24 اوت 2017 پیش فروشی بیش از 24 هزار دستگاه داشته است. با موتوتل همراه باشید.
هیوندای ورنا در کمتر از چهار ماه درخواست سفارش 175 هزار دستگاه داشته است. استقبال از ورنای جدید به کمپانی هیوندای کمک کرده تا در ماه نوامبر به افزایش فروش 10 درصدی دست یابد.
هیوندای ورنا 2017 فروش خوبی را آغاز کرد. این خودرو موفق شد در ماه های سپتامبر و اکتبر از رقبای خود یعنی هوندا سیتی و سوزوکی سیاز جلو بزند. هیوندای در نظر دارد تا پیش از پایان سال 2017 در حدود 20 هزار دستگاه از خودروی خود را به دست مشتریان برساند.
هم اکنون صادرات هیوندای ورنا در حال انجام است. بعد از آن که گفته شد 10501 دستگاه پیش فروش برای ورنا در خاورمیانه به ثبت رسیده، هیوندای 2022 دستگاه از این خودروی سدان را تاکنون به عربستان سعودی صادر کرده است. ورنای جدید از سال آینده میلادی به آفریقای جنوبی، آسیا و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می شود.
هیوندای ورنا در بازار هند با موتور 1.6 لیتری Gamma بنزینی و 1.6 لیتری U2 CRDi دیزلی متصل به گیربکس اتوماتیک شش سرعته یا دستی شش سرعته عرضه می شود.

هیوندای ورنا 2017

منبع: خبرخودرو