به زودی باید منتظر عرضه مدل 2018 شاسی بلند معروف هوندا باشیم. گفته می شود هوندا پایلوت 2018 با کمی افزایش قیمت همراه بوده و قیمت آن از 31 هزار و 875 دلار آغاز خواهد شد. با موتوتل همراه باشید.
شاسی بلند هفت سرنشینه هوندا در مقایسه با مدل قبلی تغییرات ناچیزی خواهد داشت. این خودرو یک کابین جادار، مجموعه ای از سیستم های ایمنی فعال، سواری لذت بخش و سیستم اطلاعات سرگرمی مدرن را در اختیار خریدار قرار می دهد.
نیروی موردنیاز خودرو از طریق موتور 3.5 لیتری شش سیلندر خورجینی 280 اسب بخاری هوندا تامین می شود. نسخه ی ارزان تر این خودرو از گیربکس شش دنده اتومات بهره می برد، اما مدل های گران تر تورینگ و الایت به گیربکس نه دنده اتومات مجهز شده اند.
برای هوندا پایلوت نسخه های دیفرانسیل جلو و دو دیفرانسیل هم ارائه شده که مصرف سوخت هر دو یکسان است. سیستم Sensing Suite هوندا ایمنی را در اختیار رانندگان قرار می دهد؛ از اصلی ترین سیستم های ایمنی و کمک رانندگی هوندا می توان به سیستم ترمز اضطراری برای پیشگیری از تصادف همراه با هشدار تصادف شاخ به شاخ، سیستم حفظ مسیر، کروز کنترل فعال و سیستم پیشگیری از خروج از جاده همراه با هشدار خروج از خط اشاره کرد.
در حال حاضر هوندا پایلوت 2018 وارد مرحله فروش شده است. قیمت مدل پایه دیفرانسیل جلوی LX به 31 هزار و 875 دلار می رسد و قیمت مدول دو دیفرانسیل نیز از 33 هزار و 775 دلار شروع می شود.

منبع: خبرخودرو