شرکت خودروسازی کیا در جریان برگزاری نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس، از نسل جدید کیا سورنتو پرده برداشت. این شاسی بلند زیبا و باکیفیت در بازار کشورمان هم طرفداران زیادی دارد. با موتوتل همراه باشید.
بنا بر اخبار رسمی کمپانی کیا، سورنتو 2019 دارای سه ردیف صندلی به منظور حمل 7 نفر خواهد بود و تمام مدل‌ها از این چیدمان صندلی بهره می‌برند. اکنون کیا سورنتو جدید در درون کابین خود دارای تغییراتی در کنسول مرکزی، دریچه‌های هوا، دستگیره درب و یک کنسول ابزار جدید است که در مدل‌های SX و SXL و در کامل‌ترین مدل خود، یعنی EX در خدمت خریداران است. این مدل‌ها دارای سیستم پیشرفته رانندگی بوده و از سیستم هشدار برخورد از جلو، سیستم هشدار خروج از جاده، کمک نگهدارنده خودرو میان خطوط به‌عنوان تجهیزات استاندارد بهره می‌برد.
در درون کابین نیز تغییراتی جزئی ایجاد شده است، اما این تغییرات به چشم می‌آیند و ظاهر بهتر و زیباتری به کیا سورنتو جدید داده‌اند. جلو پنجره مشبک، مه شکن‌های LED اطراف سپر همانند کیا اسپورتیج، حاشیه‌های کرومی جلوپنجره و مه شکن‌های جلو، خروجی‌های جدید سیستم اگزوز، چراغ‌های پیشانی جدید LED، رینگ‌های 17 تا 19 اینچی و ... باعث بهبودهایی در ظاهر کیا سورنتو جدید شده است.
شرکت خودروسازی کیا در سورنتو جدید خود از پیشرانه‌های متعددی استفاده کرده تا به نیاز بازار و سلیقه مشتریان پاسخ دهد. این خودرو دارای پیشرانه 2 لیتری چهار سیلندر توربوشارژر، پیشرانه 2.4 لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی و یک پیشرانه 3.3 لیتری شش سیلندر بنزینی که می‌توانند 185 تا 290 اسب بخار قدرت تولید کنند. در کیا سورنتو 2019 همانند سدان کادنزا، از جعبه دنده 8 سرعته اتومات استفاده می‌شود که قابلیت تنظیم در حالت‌های مختلف رانندگی را دارد، مانند حالت اسپرت، اکو و اسمارت که در عملکرد پیشرانه و مصرف سوخت خودرو تأثیرگذار است.

کیا سورنتو 2019

کیا سورنتو 2019
منبع: خودروبانک