ناوگان پلیس دوبی بهترین خودروهای دنیا را دارد، به طوری که می‌توان قدرتمندترین ابر خودروها، از پورشه گرفته تا بوگاتی را در ناوگان پلیس این شهر یافت. اکنون پلیس دوبی تصمیم گرفته لامبورگینی یوروس را هم به ناوگان خود اضافه کند. با موتوتل همراه باشید.
آکسیونوف نیکیتا، طراح خودرو، ورود لامبورگینی یوروس را در ذهن خود تجسم کرده و نمایی پلیسی از این خودرو طراحی کرده است.
لامبورگینی یوروس پلیسی می‌تواند جایگاه خوبی در کنار دیگر ابر خودروهای اداره پلیس به دست آورد. در حال حاضر نزدیک‌ترین مدل به این خودرو شاسی بلندی است که 4 سال قبل توسط ناوگان پلیس دوبی خریداری شد. این خودرو براباس B63S-700 واید استار است که نسخه تیونینگ شده مرسدس کلاس G با توان 690 اسب بخار به حساب می‌آید.
لامبورگینی یوروس قدرت کمتری نسبت به براباس دارد. موتور 4 لیتری توربو دوقلوی هشت سیلندر خورجینی آن 641 اسب بخار نیرو و 850 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند، اما شتاب صفر تا صد آن با 3.6 ثانیه بسیار سریع‌تر از 4.9 ثانیه براباس است.
بیشینه سرعت لامبورگینی یوروس بالاتر از براباس است، یوروس حداکثر سرعت 305 کیلومتر بر ساعت دارد که در حدود 65 کیلومتر بیشتر از براباس است. شاسی بلند ایتالیایی با دارا بودن حالت‌های مختلف رانندگی از جمله رانندگی در شن، برای خریداران دوبی مناسب‌تر است.

منبع: خبرخودرو