به تازگی گروه خودروسازی سایپا از آغاز طرح فروش استثنایی سراتو آپشنال با تخفیف 8 میلیون تومانی خبر داده است. این طرح ویژه از 23 آذرماه شروع شده و در راستای حمایت از مشتریان ادامه می‌یابد. با موتوتل همراه باشید.

شرکت سایپا از حدود یک سال پیش، اقدام به مونتاژ نسل دوم سراتو با پیشرانه 1.6 لیتری کرد. بعد از مدتی مدل 2 لیتری آن به سبد محصولات سایپا اضافه شد و در حال حاضر، سراتو آپشنال جدید با پیشرانه 2 لیتری و امکانات کامل، با نام سراتو آپشنال در بازار عرضه شده است.

سراتو آپشنال سایپا دارای اتاق جادار و بسیار راحت برای استفاده روزانه است. سراتو آپشنال سایپا قدرت 156 اسب بخار و گشتاور 195 نیوتن متر از دور موتور 4300 دور بر دقیقه را فراهم می‌کند. مصرف سوخت این خودرو 8.5 لیتر در 100 کیلومتر است؛ البته در بزرگراه 7 لیتر در 100 کیلومتر و در ترافیک شهری کمتر از 10 لیتر در 100 کیلومتر برآورد شده است.

در حال حاضر قیمت نسخه وارداتی این خودرو 168 میلیون تومان است. سراتو آپشنال ساخت شرکت خودروسازی سایپا در حالی با این قیمت وارد بازار می‌شود که هم اکنون خیلی از خودروهای وارداتی چون کلئوس در بازار افزایش قیمت قابل توجهی داشته‌اند.

سایپا با هدف رضایت مشتریان اقدام به اجرای طرح فروش ویژه سراتو آپشنال با تخفیف 8 میلیونی کرده است.

منبع: خبرخودرو