شرکت خودروسازی فراری قصد دارد در سال آینده میلادی تولید خودروهای خود را افزایش دهد تا بتواند به میزان سفارشاتش بیفزاید. با موتوتل همراه باشید.

سازنده سوپراسپرت های قدرتمند و لوکس ایتالیایی می‌خواهد با تغییر در خط مونتاژش در سال 2018، تولید خود را به میزان دو برابر افزایش دهد.

بنا بر گزارش خبرگزاری بلومبرگ، فراری به دنبال تولید 9000 خودروی مختلف در سال بوده و در نظر دارد تولیدات خود را افزایش دهد.

روند افزایشی تولیدات فراری سبب سوددهی بیشتر این خودروساز ایتالیایی در سال‌های آتی خواهد شد. احتمال می‌رود میزان فروش محصولات فراری به 10 هزار دستگاه در سال برسد. گفته می‌شود اولین شاسی بلند فراری در اوایل سال آینده میلادی تولید می‌شود که می‌تواند در رکوردشکنی این شرکت نقش مهمی داشته باشد.

فراری در برنامه‌ی پنج ساله خود اعلام کرد تا سال 2022 میلادی چندین خودروی هیبریدی و سازگار با محیط زیست تولید خواهد کرد. این خودروها نظر ثروتمندان زیادی را به فراری جلب می‌کند. باید تا سال 2019 منتظر بمانیم تا با خودروی جدید فراری و میزان استقبال از آن مواجه شویم.

اکنون انتظار می‌رود میزان تولید فراری در سال آینده میلادی حدود 7 درصد افزایش یابد؛ پس این شرکت به جای تولید 8400 دستگاه در سال 2017، بیش از 9000 دستگاه از انواع خودروهای خود تولید خواهد کرد.

شرکت فراری بهترین سازنده خودرو بوده و میزان ارزش این شرکت در سال جاری با افزایش 83 درصدی، به 20.1 میلیارد دلار رسیده است.

منبع: چرخان