مدل جدید خودروی لندروور دیفندر در اواخر سال 2018 میلادی وارد بازار می‌شود. علاوه بر آن، پیش بینی می‌شود نسخه شاسی بلند آن نیز در سال 2019 میلادی در اختیار مشتریان قرار گیرد. با موتوتل همراه باشید.

برند "دیفندر" قدیمی‌ترین و معروف‌ترین محصولات لندروور به حساب می‌آید که تاکنون چندین میلیون نسخه از این برند در سراسر دنیا به فروش رسیده است. اکنون شرکت خودروسازی لندروور قصد دارد برای دست یابی به آمار فروش 100 هزار دستگاه در طول سال، نسل جدید این خودرو را از اواخر سال 2018 میلادی و نسخه شاسی بلند آن را در سال 2019 میلادی وارد بازارهای جهانی کند.

طراحی ظاهری نسل جدید لندروور دیفندر شباهت زیادی به نسخه مفهومی این خودرو ندارد که قبلاً توسط لندروور معرفی شده است، اما گفته می‌شود این خودرو روی پلتفرم آلومینیومی توسعه پیدا خواهد کرد که در طراحی و توسعه لندروور دیسکاوری و رنجروور نیز استفاده شده است.

کمپانی خودروسازی لندروور برای توسعه نسل جدید دیفندر، با چالش مواجه خواهد شد، چرا که هم باید از طراحی مرسوم و سنتی این خودرو استفاده کند و هم مشتریان عصر جدید را در نظر بگیرد که به دنبال خودرویی پیشرفته با ظاهر مدرن هستند. در این راستا انتظار می‌رود لندروور با حفظ طراحی ظاهری همیشگی، از جدیدترین تجهیزات صنعت خودروسازی در محصول جدید خود استفاده کند تا پاسخ گوی تمام نیازها باشد؛ همان طور که جیپ رانگلر و مرسدس بنز G کلاس هم چنین استراتژی‌ای را در پیش گرفته و به موفقیت رسیده‌اند.

منبع: خودروبانک