اخیراً کمپانی فولکس واگن از خودروی T-Roc پرده برداشته است، اما اکنون روی T کراس مشغول کار بوده که یک شاسی بلند ساب کامپکت کوچک بر اساس پولو است. با موتوتل همراه باشید.

به تازگی تصویری از شاسی بلند جدید فولکس واگن به بیرون درز کرده است. T کراس یکی از 19 شاسی بلندی است که فولکس واگن قصد دارد تا سال 2019 میلادی عرضه کند. این خودرو همانند دیگر تولیدات فولکس واگن براس پلتفرم MQB تولید خواهد شد.

احتمالاً شاسی بلند جدید فولکس واگن دارای طراحی مشابه پولوی مخصوص اروپا خواهد بود که جلوپنجره‌ای عریض و قسمت جلویی صاف دارد. احتمالاً این کراس اوور کوچک در سال 2018 رونمایی خواهد شد و دارای موتورهایی مشترک با پولوی جدید نیز هست.

خودروی جدید فولکس واگن همانند دیگر رقبای خود دارای رنگ بدنه دوگانه و طراحی داخلی بسیار جذابی است و می‌تواند نظر خریداران جوان و مشکل پسند را به خود جلب کند.

این شاسی بلند طراحی بسیار اسپرتی دارد، به همین خاطر به سختی می توان آن را به فولکس واگن نسبت داد؛ البته جلوپنجره آن کاملاً مشخص است.

احتمال می‌رود T کراس که براساس T کراس Breeze معرفی شده در ژنو 2016 ساخته شده به خاطر ابعادش وارد بازار ایالات متحده آمریکا نشود. ظاهراً فولکس واگن قصد دارد یک جفت شاسی بلند  براساس تیگوان و اطلس وارد این بازار کند که بر پایه پلتفرم MQB تولید می‌شوند.

منبع: خبرخودرو