کمپانی تویوتا برنامه‌ای برای عقب کشیدن از بازار خودروهای کوپه اسپرت و مسابقه‌ای و حتی درون شهری ندارد. این شرکت خودروساز همواره طرح‌های مفهومی و جدیدی ارائه می‌کند تا با معرفی خودروهای جدید در بازار در حال تغییر خودرو باقی بماند. اکنون یک طرح جدید توسط شرکت تویوتا معرفی شده است. با موتوتل همراه باشید.

تویوتا تصویر نامشخصی از بدنه کناری خودرو منتشر کرده که بسیار شبیه به TS050 هیبرید بوده و در نمایشگاه خودروی توکیو 2018 حاضر خواهد شد. تویوتا جزئیات زیادی از این خودرو نمایش نداده و با اطلاعات چندان مشخصی در رسانه‌ها درباره این خودرو رو به رو نیستیم.

خودروی جدید تویوتا

شرکت تویوتا قصد دارد به جز TS050 هیبرید، از Yaris WRC و مدل‌های دیگر چون GR 86 و Vitz GRMN سوپر شارژ که در اروپا با نام Yaris GRMN به فروش خواهد رسید پرده بردارد.

گفته می‌شود نمایشگاه خودروی توکیو 2018 در روز 12 ژانویه سال آتی شروع به کار خواهد کرد و بازدید عموم دو روز بعد از تاریخ مذکور است.

زمان دقیقی برای رونمایی از تویوتا سوپرا اعلام نشده است و احتمالاً این خودرو نه در نمایشگاه توکیو و نه در نمایشگاه دیترویت که یک ماه بعد از نمایشگاه توکیو برپا می‌شود، حضور نخواهد داشت. احتمالاً این مدل در سال آینده رونمایی می‌شود، یعنی زمانی که New BMW Z4 همان کوپه اسپرت آلمانی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

منبع: خبرخودرو