کمپانی Vilner هدیه‌ی ویژه‌ای به مناسبت کریسمس برای مالکان تویوتا لندکروزر در نظر گرفته است. اکنون این شرکت طراحی محیط داخلی لندکروزر را تغییر داده و برای بخش‌های مختلف آن از رنگ قرمز استفاده کرده است. با موتوتل همراه باشید.

رنگ ویژه تویوتا لندکروزر که توسط شرکت Vilner به کار گرفته شد، Bordeaux معرفی می‌شود. این رنگ خاص، حالت بژ مانند داشته و به خاطر بدنه سیاه رنگ لندکروزر انتخابی این شرکت، مورد استفاده قرار گرفته است. شرکت مذکور از چرم قرمز رنگ برای تزئین صندلی‌ها، درب‌ها و بخش‌هایی از داشبورد خودرو بهره برده است.

علاقه‌مندان لندکروزر به این نکته پی برده‌اند که صندلی‌های جلوی خودرو چندان استاندارد نیستند؛ اما کارشناسان می‌گویند صندلی‌های لندکروزر مشابه صندلی‌های BMW سری E605 است. به همین خاطر، شرکت Vilner صندلی‌های لندکورزر را تعویض کرده و در این خودرو از صندلی‌های راحت Bimmer استفاده کرده است. اکنون فرمان لندکروزر دوباره طراحی شده و در آن پوشش چرمِ باکیفیتی به کار رفته است.

شرکت Vilner، تویوتا لندکروزر خود را با یک کیف ورزشی قرمز رنگ عرضه کرده است. این کیف از جنس چرم باکیفیت، همانند محیط داخلی لندکروزر است. دستگیره‌های این خودرو سیاه رنگ بوده و از فیبرکربن ساخته شده است.

شرکت Vilner تغییرات فوق‌العاده‌ای در تویوتا لندکروز اعمال کرده و باعث زیبایی هر چه بیشتر این خودرو شده است. علاقه‌مندان به این خودرو تعطیلات کریسمس هیجان انگیزی را تجربه خواهند کرد.

طراحی جدید تویوتا لندکروزر

طراحی جدید تویوتا لندکروزر

طراحی جدید تویوتا لندکروزر

منبع: چرخان