به تازگی واردات بی ام و سری 7 به دلیل دارا بودن ارزش گمرکی بیش از 40 هزار دلار به ایران قطع شده است. اکنون نگاهی به بی ام و M750Li می‌اندازیم که طراحی بسیار شکیلی دارد. با موتوتل همراه باشید.

با خودروی جدید بی ام و فکر خرید خودروی اسپرت کوپه‌ی بنز و لکسوس را از سر بیرون کنید. کمپانی بی ام و با مجهز کردن خودروی سدان لوکس خود به پیشرانه‌ی 12 سیلندر خورجینی با آرایش V شکل، به شما امکان می‌دهد هنگام استارت زمین را به لرزه درآورید. دلیل اصلی این قدرت داشتن موتور 610 اسب بخاری و گشتاور 800 نیوتون متری است که سبب شده خودروی جدید فوق‌العاده باشد.

خودروی جدید بی ام و

خودروی جدید بی ام و

خودروی جدید بی ام و

خودروی جدید بی ام و

در طراحی بی ام و سری 7 از امکانات جدیدی چون چراغ‌های چسبیده‌ی جلو به جلوپنجره‌های بزرگ‌تر مشکی کلیوی استفاده شده است. اکنون بی ام و M750Li با داشتن طراحی عضلانی خصوصاً در فرم سپرها و استفاده از اسپویلر جلو، بادی کیت بزرگ‌تر با تغییراتی در رکاب و افزایش سایز اینچ تایرها جذابیت زیادی به آن بخشیده است.

طراحی متفاوت خودرو تنها به بدنه‌ی بیرونی محدود نمی‌شود، بلکه شرکت بی ام و تصمیم گرفته با ترکیب رنگ قرمز و مشکی در صندلی‌های چرم، کنسول میانی و داشبورد، تجربه‌ی هیجان‌انگیزتری را در اختیار خریداران این آلمانی گران قیمت قرار دهد. البته دیگر بخش‌های درونی کابین همانند دیگر مدل‌های سری 7 جدید است.

خودروی جدید بی ام و

خودروی جدید بی ام و

خودروی جدید بی ام و

منبع: Motor1