هفته‌ی گذشته تیزری فوق‌العاده از مدل 2018 اتاق G کلاس مرسدس بنز منتشر شد. در این تیزر، بخش‌های خاصی از خودرو پخش شد تا علاقه‌مندان را هیجان زده کند. با موتوتل همراه باشید.

کمپانی مرسدس بنز وعده داده مدل 2018 جی کلاس را در روز 15 ژانویه (25 دی ماه) در نمایشگاه خودرو دیترویت رونمایی خواهد کرد. اکنون مدت کوتاهی تا رونمایی رسمی این اتاق جذاب باقی مانده و جدیدترین اطلاعات درباره این خودروی دوست داشتنی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

تصاویر جاسوسی زیادی از جی کلاس پروتوتایپ منتشر شده بود که از زبان طراحی اصیل این خودرو پرده بر می‌دارد. خودروی مرسدس بنز مدل G550، از پیشرانه‌ی 8 سیلندر خورجینی با حجم 4 لیتر AMG قدرت می‌گیرد و با بهره‌مندی از سیستم پرخوران توربوشارژ می‌تواند حداکثر قدرت 415 اسب بخار و گشتاور 610 نیوتون متر را تولید کند.

مدل G63 نیز به پیشرانه‌ی مشابه اما با قدرت بیشتر مجهز خواهد شد و در این خودرو شاهد تولید توان 603 اسب بخار و گشتاور 850 نیوتون متری هستیم؛ این در حالی است که مدل فعلی به موتور 563 اسب بخاری و گشتاور 700 نیوتون متری مجهز شده است.

در میان اطلاعات منتشر شده، خبر ناراحت کننده‌ای برای علاقه‌مندان به این اتاق قدرتمند و جذاب وجود دارد؛ این که احتمالاً مرسدس بنز، مدل قدرتمند 12 سیلندر خورجینی G65 را در نسل جدیدش از رده خارج می‌کند.

کلاس G مرسدس بنز

کلاس G مرسدس بنز

کلاس G مرسدس بنز

منبع: MotorAuthority