شرکت کرمان موتور قصد دارد تا چند هفته‌ی آینده، عرضه مجدد لیفان 820 را در پیش بگیرد. ظاهراً عرضه این خودرو به دلیل افزایش تولید لیفان 820 و موجودی انبار کرمان موتور است. با موتوتل همراه باشید.

برخی منابع اعلام کردند شرکت کرمان موتور برای عرضه لیفان 820 با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کند، به همین خاطر این شرکت از ابتدای پاییز سال جاری به دارندگان این خودرو اعلام کرد طرح فروش لیفان 820 را با خودروهایی چون جک S5 و هیوندای اکسنت تغییر دهند.

کرمان موتور قصد داشت به منظور جلب رضایت مشتریان، این خودروها را با شرایط بهتری به خریداران لیفان 820 تحویل دهد. در این راستا، خیلی از مشتریان از طرح تعویض 820 استقبال کردند و به خرید خودروهایی چون جک S5 یا هیوندای اکسنت، آن هم با شرایط استثنایی روی آوردند.

در شرایطی که اخبار اعلام می‌کرد لیفان 820 با کاهش شدید تولید در کرمان موتور رو به رو شده، دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت اعلام کرد در آذرماه سال جاری 1150 دستگاه لیفان 820 تولید شده و کرمان موتور در 9 ماه گذشته، دو هزار و 840 دستگاه از این خودرو را مونتاژ کرده است.

تولید بالای آذرماه این خودروساز سبب شد کرمان موتور رکورد مونتاژ 820 را در بازه زمانی مشابه نسبت به سال 95 بشکند و به رشد 12.6 درصدی نسبت به سال گذشته دست یابد.

با توجه به آمار تولید لیفان 820 و موجودی انبار کرمان موتور، احتمال دارد تا چند هفته‌ی آینده، عرضه دوباره لیفان 820 در کشور شروع شود و خریداران از سال جدید به خودروی موردعلاقه خود دسترسی یابند.

منبع: دنیای خودرو