شرکت ایرتویا، نماینده رسمی محصولات تویوتا ژاپن در ایران، از شرایط فروش خودروی تویوتا RAV4 پرده برداشته است. با موتوتل همراه باشید.

ایرتویا با لحاظ تعرفه‌های جدید قیمت خودرو، قیمت و شرایط فروش تویوتا RAV4 را اعلام کرده است. بر این اساس، تویوتا RAV4 مدل 2017 در سه تیپ روانه بازار می‌شود. قیمت پایه آن 299.5 میلیون تومان بوده و در بالاترین مدل به 310 میلیون تومان می‌رسد و در طی 10 روز بعد از ثبت نام نیز عرضه خواهد شد.

بنا بر تعرفه‌های جدید، تعرفه واردات تویوتا RAV4 با افزایش 70 درصدی همراه بوده است. البته قیمت‌های اعلام شده توسط ایرتویا افزایش کمتری را نشان می‌دهد؛ ظاهراً این شرکت موفق شده از طریق کنترل قیمت‌ها، از افزایش بیش از اندازه آن جلوگیری کند.

با توجه به قیمت اعلام شده از سوی ایرتویا، حباب قیمتی ایجاد شده برای شاسی بلند پرطرفدار تویوتا در بازار شکسته شده است. مدتی قبل به دلیل بسته بودن سامانه ثبت سفارش، شاهد افزایش قیمت تویوتا RAV4 در بازار بودیم اما تویوتا موفق شده این حباب قیمتی را بشکند، به طوری که قیمت خودروهای عرضه شده RAV4 در بازار از زمان اعلام قیمت‌های جدید از سوی ایرتویا افت شدیدی پیدا کرده است.

در حال حاضر، شرکت ایرتویا طرح فروش اعتباری با بازپرداخت 6 یا 12 ماهه را برای این خودرو در نظر گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید خودرو به وب سایت این شرکت به آدرس irtoya.com مراجعه کنید.

منبع: دنیای خودرو