شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرد خودروی جدید کوییک را به صورت محدود و تنها از طریق فروش اینترنتی عرضه می‌کند. بر اساس اطلاعیه رسمی سایپا، خریداران می‌توانند برای خرید این خودرو به نمایندگی‌های مجاز شرکت مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهند. با موتوتل همراه باشید.

شرکت سایپا زمان ثبت نام خودروی کوییک را 26 دی ماه اعلام کرده و خریداران می‌توانند به دو صورت نسبت به خرید این خودرو اقدام نمایند.

خودروی جدید کوییک دارای امکانات و آپشن هایی چون نمایشگر 7 اینچی، سیستم استارت با دکمه، کروز کنترلر، صندلی برقی چندحالته، بلوتوث، گیربکس اتوماتیک، دوربین عقب، سیستم پایش فشار باد و دیگر امکانات است. به کارگیری همین آپشن ها سبب شده تا خریداران برای عرضه اولین سری خودروی کوییک لحظه شماری کنند.

بنا بر گفته سایپا، علاقه‌مندان به خرید این خودرو می‌توانند به سایت www.saipacorp.com مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند. بنا بر بیانیه شرکت سایپا، تعداد خودروهای کوییک در این طرح فروش محدود بوده و ثبت نام بیش از حد ظرفیت نخواهد بود.

بنا بر اطلاعات منتشر شده، مدل‌های مختلفی از این خودرو به فروش می‌رسد که قیمت پایه‌ای در حدود 42 میلیون تومان خواهند داشت.

منبع: چرخان