شرکت ایرتویا، نماینده رسمی محصولات کمپانی تویوتا در بازار ایران، از قیمت جدید تویوتا پریوس هیبریدی پرده برداشت. اکنون قیمت این خودروی هیبریدی بر اساس تغییرات اعمال شده در تعرفه واردات خودروهای خارجی و بالا رفتن نرخ ارز، اعلام شده است. با موتوتل همراه باشید.

بنا بر اخبار منتشر شده توسط ایرتویا، تویوتا پریوس در سه تیپ مختلف شامل، تیپ C با قیمت 199 میلیون تومان، تیپ 2 با قیمت 202 میلیون تومان و تیپ 3 با قیمت 208 میلیون تومان روانه بازار ایران می‌شود.

شرکت ایرتویا، شرایط فروش این خودرو را به صورت اقساطی اعلام کرده و خریدار می‌تواند اقساط را تا 18 ماه پرداخت کند. سود تسهیلات ارائه شده در این طرح فروش از 12 تا 21 درصد بوده و خودرو در طی 25 روز کاری تحویل مشتری می‌گردد.

تویوتا پریوس هیبریدی

پیش پرداخت موردنیاز برای خرید تویوتا پریوس هیبریدی، 101 میلیون تومان بوده و حداکثر نقدینگی لازم نیز 148 میلیون تومان خواهد بود. لازم به ذکر است، قیمت اعلام شده نهایی بوده و هزینه‌های دیگر چون شماره گذاری و مالیات در این قیمت در نظر گرفته شده است.

پیش از افزایش قیمت خودرو، تویوتا پریوس هیبریدی قیمتی بین 150 تا 175 میلیون تومان داشت که نسبت به دیگر خودروهای وارداتی افزایش قیمت کمتری را نشان می‌دهد.

منبع: چرخان