کمپانی شورولت رسماً اعلام کرد مدل ویژه Hot Wheels 50th Anniversary Edition کامارو 2019 از اول فوریه وارد مرحله ثبت سفارش خواهد شد. با موتوتل همراه باشید.

این خودرو که پاییز سال گذشته رونمایی شد، بدنه نارنجی رنگ داشته و از سری Hot Wheels الهام گرفته است. این مدل ویژه دارای تزئینات خاکستری رنگ و خطوط خاکستری روی بدنه با تزئینات نقره‌ای متالیک است.

البته طراحی ظاهری خودرو تفاوت‌های دیگری هم دارد. طراحان یک جلو پنجره متفاوت با نشان مشکی پاپیون و تزئینات کرومی Galvano در این خودرو به کار برده‌اند. از جمله این تغییرات می‌توان به چراغ‌های عقب دودی، علائم ویژه روی گلگیرها و رینگ‌های آلومینیومی 20 اینچی اشاره کرد.

کابین این خودرو در مقایسه با کامارو معمولی بدون تغییر است، تنها چند تفاوت جزئی وجود دارد که این مدل ویژه را متمایز می‌کند. تفاوت‌های این مدل شامل نورپردازی ورودی درب، روکش چرمی دو رنگ، کف پوش‌هایی با دوخت نارنجی و نشان Hot Wheels 50th Anniversary Edition روی فرمان است.

مدل ویژه Hot Wheels 50th Anniversary Edition روی کامارو 2LT و 2SS ساخته شده و قیمت این پکیج حدود 4995 دلار است. خریداران و علاقه‌مندان به این مدل باید قیمت 35 هزار دلاری را بپردازند.

منبع: خبرخودرو