به تازگی شرکت خودروسازی ایران خودرو از آغاز طرح فروش اعتباری دانگ فنگ H30Cross اتوماتیک با موعد تحویل 30 روزه خبر داده است. با موتوتل همراه باشید.

بنا بر اطلاعیه منتشر شده توسط شرکت ایران خودرو، علاقه‌مندان می‌توانند با پیش پرداخت 20 میلیون تومان با شرایط اعتباری، خودروی دانگ فنگ H30Cross اتوماتیک را خریداری کنند. این خودرو با رنگ بندی سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، آبی رویال، قرمز و نارنجی عرضه خواهد شد.

البته امکان خرید اقساطی 24 ماهه نیز برای مشتریان مقدور است و خریدار می‌تواند به دو صورت عادی و منعطف نسبت به پرداخت اقساط اقدام نماید.

خریداران دانگ فنگ H30Cross با تخفیف ویژه می‌توانند کارت طلایی تک ستاره دریافت کنند.

فروش دانگ فنگ H30 کراس اتوماتیک

در این طرح ویژه فروش، حداقل اقساط 8 میلیون و 200 هزار تومان است که طی 4 چک توسط مشتری پرداخت می‌شود. حداکثر اقساط نیز 14 میلیون و 700 هزار تومان تعیین شده که در دو فرقه چک 6 ماهه تحویل خودروساز خواهد شد.

شرایط طرح ویژه فروش دانگ فنگ H30Cross اتوماتیک:

  • ثبت نام از اول بهمن ماه اجرا خواهد شد.
  • دریافت کارت طلایی اجباری نبوده اما با تخفیف ویژه ارائه می‌شود. کارت طلایی شامل مواردی چون حمل رایگان، امداد بالینی، جبران خسارت، سرقت، مشاوره فنی و دیگر خدمات استثنایی است.
  • ایران خودرو تعهدی نسبت به تغییر قیمت ندارد. تمام تغییرات پیش از صدور فاکتور به عهده‌ی مشتری بوده و ایران خودرو تنها نسبت به قیمت قطعی بعد از صدور فاکتور متعهد خواهد بود.
  • در این طرح، امکان تنظیم صلح نامه وجود ندارد.
  • ایران خودرو تعداد محدودی از این خودرو را ارائه می دهد و در صورت اتمام ظرفیت، ثبت نام به پایان می‌رسد.

منبع: چرخان