به تازگی شرکت کرمان موتور از طرح ویژه فروش و پیش فروش محصولات خود پرده برداشته است؛ بدین ترتیب شرایط خوبی برای خرید نقد و اقساط هیوندای i20 اتوماتیک وجود دارد. با موتوتل همراه باشید.

کرمان موتور به مناسبت دهه فجر شرایط فروش محصولات خود را اعلام کرده است. این طرح شامل فروش نقد و اقساط ویژه بهمن هیوندای i20 اتوماتیک است که در طول یک ماه به دست خریداران می‌رسد.

قیمت نهایی این خودرو 96 میلیون و 50 هزار تومان است که هزینه‌های جانبی را هم در بر می‌گیرد. در طرح فروش نقدی، مشتری در یک مرحله پرداخت وجه، خودرو را یک ماه بعد تحویل می‌گیرد.

کرمان موتور در این طرح سود مشارکت و انصراف نداشته و تنها متعهد است در صورت تأخیر در تحویل خودرو ماهانه 2.5 درصد جریمه به مشتری پرداخت کند.

در فروش اقساطی نیز، کرمان موتور سه نوع تسهیلات برای خریداران در نظر گرفته است؛ بدین ترتیب مشتریان می‌توانند با توجه به نقدینگی خود از تسهیلات کرمان موتور در اقساط 10 تا 30 ماهه استفاده کنند.

پیش پرداخت موردنیاز برای خرید هیوندای i20- اتوماتیک متفاوت بوده و خریدار می‌تواند با پرداخت حداقل 45 میلیون تومان صاحب خودرو شود. در این طرح فروش، حداکثر نقدینگی نیز 55 میلیون تومان اعلام شده که سبب کاهش اقساط تسهیلات خواهد شد.

منبع: چرخان